Головна АТО У Львівській області для дітей учасників АТО та військовослужбовців організували вишкільні табори

У Львівській області для дітей учасників АТО та військовослужбовців організували вишкільні табори

ЛОМГО «Українська молодь – Христові» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації провела два заходи, а саме: християнський військово-вишкільний табір «Захисник» та літній наметовий вишкільний відпочинковий табір “Дивоцвіт”.

Цього року учасниками табору «Захисник» були діти учасників АТО, діти військовослужбовців та молодь, яка хотіла для себе відкрити образ християнського воїна, загалом 50 дітей із 7 областей України.

Комендант табору військовий капелан о. Ростислав Височан зазначив, що «Захисник» стає певною системою у духовно-патріотичному вихованні молоді. Саме наголос на духовному аспекті доповнює звичну програму патріотичного виховання. Щоденна Божественна Літургія, вечірня молитва на вервиці, духовні вправи відкривають ідентичність воїна-християнина як захисника тих, кого він любить, як людини високих принципів та ідеалів, як воїна честі, який не лише декларує, але й живе моральними цінностями, як спадкоємця своїх славних попередників, як побратима, який ніколи не залишає тих, кому вірний, як практикуючого християнина, який дотримується християнських норм життя та не зловживає військовою силою.

Табір “Дивоцвіт” – це християнський табір для дітей та молоді з різних районів Львівської області. Під час діяльності табору було організовано молитовні групи, тренінги та лекції, які провадили катехити та священики. Участь у таборі стала чудовою нагодою, щоб об’єднати молодь, поділитися досвідом служіння та праці у спільноті, нагадати, що ми є родиною, але не звичайною, а родиною у Христі!

Під час таборування відвідували гору Писана, подорожували на гору Тростян, пройшли творчі майстер класи з: декупажу, виготовлення гіпсових масок, пап’є-маше, розпису по склі, фітодизайну, плетіння чоток, прослуховували гутірки з: біоетики, літургіки, переглядали художні фільми, та відпочивали при ватрі після закриття таборового дня.