Головна Економіка Проекти місцевого розвитку: представники обласної ради проінспектували два об’єкти у Львові

Проекти місцевого розвитку: представники обласної ради проінспектували два об’єкти у Львові

Депутати та працівники апарату Львівської обласної ради продовжують робочі поїздки в населені пункти області на об’єкти, що реалізовуються у 2018 році за рахунок коштів ДФРР, у межах Програми обласного Конкурсу проектів місцевого розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету та інших цільових обласних програм.

Так, сьогодні, 1 серпня голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак, голова комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Юрій Візняк, а також начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко проінспектували два об’єкти в м. Львів.

Першим депутати відвідали НВК «Школа-ліцей «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ», де цього року реалізується проект-переможець конкурсу проектів місцевого розвитку «Капітальний ремонт актового залу».

Керівник навчального закладу Лариса Янковська, зауважила, що на разі триває активна фаза реалізації виграного проекту: проведено всі підготовчі роботи і розпочато оздоблювальні роботи. «До 1 вересня актовий зал буде відремонтовано», – сказала вона.

Також пані Лариса подякувала Львівській обласні раді за можливість реалізувати ініціативи, які йдуть від дирекції школи, педагогів, батьків учнів.

Далі представники обласної ради завітали до Львівської академічної гімназії при НУ «Львівська політехніка», де були приємно здивовані наявністю на вході таблички про реалізовані в попередні роки мікропроекти.

Керівник закладу Леся Юхман ознайомила гостей із вже реалізованими проектами та розповіла про ті, які перемогли цього року: придбання інвентаря і капітальний ремонт футбольного поля. «Ремонт поля триває, а щодо придбання інвентаря – оголошено торги через систему електронних закупівель», – розповіла вона.

Перебуваючи в навчальному закладі, депутати стали свідками того, що тут на повну потужність тривають й інші ремонтні, оздоблювальні, поточні роботи. «Помітно, що гімназія буде якісно підготовлена до нового навчального року. І в цьому, звичайно, є велика заслуга керівника закладу», – зауважив Іван Собко.

Крім того, Леся Юхман висловила побажання, щоб фінансовий ресурс на конкурс проектів місцевого розвитку щороку збільшувався. «Бо ті результати, які дає саме цей інструмент місцевого розвитку, надихають і мотивують на нові звершення педагогів, батьків дітей, спонсорів. Це – крок до якісної освіти», – наголосила вона.

Підсумовуючи, представники обласної ради нагадали, що м. Львів цьогоріч найактивніше у порівнянні з передніми роками взяло участь у конкурсі проектів місцевого розвитку: 100 проектів подано, 50 – переможців. «Безперечно, конкурс проектів місцевого розвитку є дієвим, необхідним, а результати його – очевидні», – акцентував Олег Домчак.

Нагадаємо, в 2018 році маємо 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку загальною вартістю – 253 млн грн, з яких 122,7 млн грн – кошти обласного бюджету.