Головна АТО Іноземні військові правоохоронці ознайомилися зі специфікою підготовки офіцерських кадрів

Іноземні військові правоохоронці ознайомилися зі специфікою підготовки офіцерських кадрів

До Національної академії сухопутних військ завітали близько двох десятків іноземних військовослужбовців. Представники Військової поліції Канади, Литви, Данії, Великої Британії, Польщі, Чехії, Національної гвардії Каліфорнії (США) та Центру досконалості Військової поліції НАТО (Польща), аби зустрітися з керівним складом навчального закладу та ознайомитися з навчально-матеріальною базою вишу.

Під час зустрічі з іноземними гостями заступник начальника Національної академії сухопутних військ з навчальної роботи полковник Олексій Красюк коротко ознайомив їх зі структурою та завданнями, які виконує навчальний заклад.

Після перегляду презентаційного фільму іноземні гості оглянули деякі провідні структурні підрозділи вишу. Зокрема, вони побували на кафедрі тактики, Центрі імітаційного моделювання, відвідали Стрілецький навчально-тренувальний комплекс й Навчально-тренувальний комплекс стрільби та водіння. А з історією підготовки офіцерських кадрів на Галичині вони ознайомилися в академічному музеї.