Головна Політика Є позитивна динаміка щодо раціонального використання бюджетних коштів, – Олег Домчак

Є позитивна динаміка щодо раціонального використання бюджетних коштів, – Олег Домчак

Відповідно до порядку, затвердженого Львівською обласною радою, щодо звітності і прийняття обласних програм в комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку надійшли всі звіти від усіх профільних департаментів Львівської ОДА. На цьому на початку засідання комісії сьогодні, 22 лютого, наголосив її голова Олег Домчак.

Відтак бюджетна комісія, отримавши висновки від інших профільних депутатських комісій, розглянула і затвердила звіти про виконання низки довгострокових і річних програм: соціально-економічного та культурного розвитку; розвитку туризму та курортів; соціальної підтримки окремих категорій громадян; з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів Львівської області; з організації рятування на водах; цивільного захисту населення і територій Львівської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області; забезпечення молоді житлом; підтримки установ виконання покарань; протидії тероризму у Львівській області; профілактики та протидії злочинності у Львівській області «Безпечна Львівщина»; охорона і збереження культурної спадщини Львівської області.

«Сьогодні ми бачимо чітку картину реалізації програм, причини не освоєння коштів, недоліки, над якими необхідно працювати, а також маємо від деяких департаментів у повному обсязі інформацію про реалізацію програм. Загалом – простежується позитивна динаміка щодо раціонального використання бюджетних коштів. Остаточна ж оцінка ефективності використання коштів обласної скарбнички буде дана на сесії Львівської обласної ради», – підсумував Олег Домчак.