Головна АТО Минулоріч військова прокуратура Західного регіону розслідувала понад 2,5 тис кримінальних проваджень

Минулоріч військова прокуратура Західного регіону розслідувала понад 2,5 тис кримінальних проваджень

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 22 лютого, взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Західного регіону України «Про стан запобігання та протидії злочинності у 2017 році».

Учасники наради зійшлися на думці, що в умовах проведення АТО перед правоохоронними органами постійно постають нові завдання та виникає необхідність перегляду стратегічних напрямів діяльності в цілому, пошуку нових підходів до організації протидії злочинності, які б відповідали сучасним вимогам.

Як повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк, загалом у 2017 році 25 слідчими прокуратури регіону розслідувалось 2651 кримінальне провадження. «Досудове розслідування завершено у 1241 провадженні, скеровано до суду – 754 обвинувальні акти», – сказав він.

За результатами наради присутні ухвалили рішення щодо подальшої координації діяльності всіх структур, що дозволить покращити результати роботи, виявити і викорінити корупцію в державі та притягнути винних осіб до відповідальності.