Головна Цікаво Конкурсна Рада дала старт для оцінки проектів місцевих ініціатив 2018 року

Конкурсна Рада дала старт для оцінки проектів місцевих ініціатив 2018 року

865

Цьогоріч на участь у Конкурсі проектів місцевого розвитку зареєстрували рекордну кількість заявок – 2057 на загальну вартість 501,8 млн грн, з яких 242,9 млн грн – це кошти з обласного бюджету та 85,5 млн грн – небюджетний внесок конкурсантів.

Про це йшлося під час засідання Конкурсної Ради з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області у четвер, 22 лютого.

Як наголосив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко, вперше цього року подана така велика кількість проектів і з таким значним не бюджетним внеском конкурсантів.

«Впродовж двох місяців наш відділ опрацьовував подані заявки і вже сьогодні можемо сказати, що маємо значно креативніші, якісніші, цікавіші проекти, – зазначив Іван Собко. – Якщо проаналізувати проекти за типами заявників, то ініціативні групи, громадські організації благодійні фонди та ОСББ подали вдвічі більше заявок (1326), аніж органи влади (731). Що стосується розподілу за адміністративно-територіальними одиницями , то найбільше проектів подали Яворівський, Сокальський, Жовківський, Стрийський, Старосамбірський райони, такі міста як Львів, Дрогобич, Червоноград, а також ОТГ – Кам’янка-Бузька, Мостиська, Підберізцівська, Ходорівська. У розрізі пріоритетів – лідирують школи, культура, інші пріоритети, вуличне освітлення».

Конкурсна Рада дала старт для оцінки проектів місцевих ініціатив 2018 року

Відтак Конкурсна Рада одноголосно затвердила перелік зареєстрованих заявок та допустила їх до оцінювання. Також розглянула та затвердила 22 членів експертної комісії, з яких 3 резервні, які оцінюватимуть проекти відповідно до визначених пріоритетів.

Конкурсна Рада дала старт для оцінки проектів місцевих ініціатив 2018 року

«Обласний конкурс проектів місцевого розвитку постійно розвивається та удосконалюється, має чітко прописані правила гри. Він демонструє активність наших громад та бажання покращити життя людей в містечках та селах, – зауважив заступник голови обласної ради Володимир Гірняк. – З понеділка профільний відділ облради проведе робочу зустріч з експертними групами та ознайомить їх із критеріями оцінювання, технічними аспектами в роботі, а з середи експерти приступлять до оцінювання заявок. У перших числах квітня уже очікуємо на потенційних переможців».

З презентацією можна ознайомитися тут.