Головна АТО Морського піхотинця з Львівщини Павла Сбитова, який поліг у бою з російськими...

Морського піхотинця з Львівщини Павла Сбитова, який поліг у бою з російськими окупантами, удостоєно ордена «Золота Зірка» 

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі майору Павлу Сбитову присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Відповідний Указ Президента оприлюднено сьогодні, 16 березня.

«Виконуючи важливе завдання, яке врятувало не одну сотню життів побратимів та мирного населення, підрозділ морської піхоти під командуванням майора Павла Сбитова зробив неможливе – зупинив дві ворожі батальйонно-тактичні групи РФ.

На жаль, під час бою Павло отримав важкі поранення. До своїх останніх хвилин командир продовжував керувати підрозділом під час відбиття атаки переважаючих сил противника і виконав свій обов’язок до кінця. Атаку супротивника було відбито», – кажуть у ВМС Збройних сил України.

Павло Сбитов –  уродженець села Березець, що неподалік Городка на Львівщині.

Навчався у Львівському військовому ліцеї імені Героїв Крут. Згодом хлопець вступив в Академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові, на факультет бойового застосування військ. Після випуску був розподілений у морську піхоту, 503-й батальйон, та став на захист України на східних рубежах.