Головна Цікаво Плюси та мінуси секційних парканів

Плюси та мінуси секційних парканів

Огородження секційного типу зараз можна зустріти на кожному кроці. Ними загороджують території шкіл та дитячих садків, спортивних майданчиків та стадіонів, муніципальних установ та комерційних будівель, автостоянок тощо. Нерідко ними загороджують приватні домоволодіння та дачі. Якщо вам також потрібна надійна якісна огорожа за неастрономічною ціною, ви можете купити паркан за посиланням. Про всі “За” та “Проти” таких конструкцій ми й поговоримо у нашій статті

Переваги огорож зі зварної сітки

Залежно від типу сітки та методики її виготовлення позитивні моменти огородження із металевої сітки можуть змінюватися. Деякі моделі характеризуються низькою ціновою політикою, інші – подарують максимальну захищеність, практичність та безпеку. Але разом з тим усі вироби поєднують такі переваги:

  1. Міцність. Прутки, виготовлені з низьковуглецевої сталі, проходять оцинковування і мають шар полімерного покриття, що в сукупності наділяє їх високоміцними властивостями. Таким огорожам не страшні жодні агресивні впливи довкілля.
  2. Довговічність. Зварні сітчасті огорожі наділені високими експлуатаційними характеристиками та можуть стояти десятиліттями. При цьому не вимагаючи особливого догляду за ними
  3. Легкість установки. Змонтувати конструкцію можна протягом кількох днів, не залучаючи бригаду працівників або спеціальну техніку. При поломці будь-якої секції її легко можна замінити нової.
  4. Широкий асортимент кольорових рішень. Огорожі виробляються в різних кольорах. Це дозволяє вибрати найбільш прийнятний варіант, який відмінно впишеться в дизайн території, що загороджується.
  5. Бюджетність. Така продукція славиться своєю прийнятною вартістю. Такий недорогий варіант з мінімальними вимогами до трудовитрат, зможе вирішити багато питань, що стосуються добротної та надійної огорожі периметра.

Трохи про мінуси

При всіх своїх позитивних сторонах такі огорожі мають свої недоліки.

  • огорожа зовсім не закриває захищене місце від сторонніх поглядів, тому що прозорий конструктив не здатний приховувати об’єкти, розташовані за парканом;
  • якщо власники задумали пофарбувати огорожу, то в ході такого процесу можуть виникнути труднощі. Комірки важко акуратно пофарбувати вручну і іноді доводиться вдаватися до допомоги фахівців;
  • влітку, коли температура повітря стає досить високою, металеві моделі під її впливом можуть нагріватися. Тому важливо не допускати наказів людей до неї. Особливо якщо вона захищає дитячі об’єкти.

Секційні огорожі – відмінне рішення за прийнятну ціну

Всупереч усім чинним недолікам огорожі зі зварної сітки залишаються дуже популярними на будівельному ринку нашої країни. Такі сучасні та недорогі вироби надійно убезпечать необхідну покупцю територію. Подібний вид паркан дарує високий рівень безпеки. Оскільки мало схильні до механічних пошкоджень, і поламати їх без використання спеціального інструменту неможливо. Крім того, завдяки специфіці конструкції через такі загородження складність перелізти зловмисникам.