Головна АТО Порошенко вручив військовим в АТО техніку

Порошенко вручив військовим в АТО техніку

Президент Петро Порошенко в місті Чугуїв Харківської області взяв участь у церемонії передачі підрозділам Збройних Сил, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, техніки і озброєння.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Варто зауважити, що на даному етапі освіта в державі бажає бути кращою.

«У війська надходять нова бронетехніка, високоточні протитанкові засоби, засоби контрбатарейної боротьби, зв’язку, систем захисту. Водночас ведуться переговори з нашими партнерами щодо закупівлі сучасних зразків зброї, яких сьогодні не вистачає у Збройних Силах України і виробництво якого в Україні наразі відсутнє», – повідомив Петро Порошенко.

Президент заявив, що «Укроборонпром» планує на 2015 рік вдвічі збільшитивиробництво бронетехніки нового покоління, зокрема БТР-4 та його модифікації, налагодження серійного виробництво бойової машини «Дозор» та танків «Оплот».

Глава держави привітав військових з Днем Збройних Сил, і подякував за їхню мужність в захисті України. Президент наголосив, що на Донеччині та Луганщині українські воїни захищають всі українські землі.

Підрозділам Збройних Сил були передані танки Т-64БМ «Булат», танки Т-64 БВ, Т-72 Б1, Т-72UA, Т-72A, БТР-3е та БТР-4е, самохідні артилерійські установки 2C1 і вертольоти Мі-8 та Мі-2.