Головна АТО Волонтери допомогли виїхати із зони АТО бабусі, яка сама виховує 4-х онуків

Волонтери допомогли виїхати із зони АТО бабусі, яка сама виховує 4-х онуків

Волонтери, представники фонду «Мир і порядок» та «Help army» домогли виїхати на безпечну територію бабусі, яка сама виховує чотирьох онуків під Дебальцевим.

Про це на брифінгу повідомив заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Полевий.

«Нещодавно в телевізійних новинах вийшов сюжет про бабусю, яка сама виховує чотирьох онуків під Дебальцевим. Волонтери, представники фонду «Мир і порядок» та «Help army» взялися допомогти бабусі та її маленьким онукам переїхати до безпечного району. Для безпеки під час переїзду було прийнято рішення задіяти один з підрозділів Східного територіального управління Національної гвардії України. Гвардійці задіяли броньоване авто КРАЗ «Спартан» й убезпечивши переселенців, доправили їх на Полтавщину», – розповів Полевий.

Він додав, що згідно з оперативною інформацією, кількість тимчасово переміщених осіб з підконтрольних терористам територій за 4 грудня склала 7,7 тис. осіб. Загалом з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено  близько 502 тис. осіб.

Полевий нагадав, що на кордонах АТО працює 4 транзитні пункти ДСНС України, зокрема, у Донецькій області – в районі міст Красноармійськ та Маріуполь; у Луганській області – в районі міст Сватове та Лисичанськ.