Головна АТО Парафіяни Буського деканату УАПЦ передали цілу вантажівку з гуманітарною допомогою на Схід...

Парафіяни Буського деканату УАПЦ передали цілу вантажівку з гуманітарною допомогою на Схід – у зону АТО

1706

Це наші діти. Вони боронять Україну!

Хіба ще якихось півроку тому ми могли сподіватися, що аж такою буде підтримка наших силовиків з боку насамперед українських громадян? Але ж це є насправді. Маємо тисячі таких прикладів, коли прості пенсіонери віддають останнє, аби хоч на дещицю допомогти невідомим співгромадянам – молодим хлопцям, які нині, жертвуючи своїм життям, захищають державу.

У минулому номері "ВН" ми детально поінформували про тих жертводавців, які різними способами підтримали українську армію. Проте хвиля щирої допомоги від надбужанців не вщухає: у суботу великотоннажний автомобіль, завантажений різноманітними продуктами, засобами гігієни, водою, відбув від церкви св.Ольги, що в Красному, до Львова, де формується чергова автоколона з допомогою для українських солдатів, які воюють з російським агресором на Сході.

Як повідомив о.Володимир Целень, настоятель цього храму на заклик Митрополита Львівського УАПЦ владики Макарія за декілька днів вірні з усіх куточків району доставили сюди усілякі продукти харчування (картоплю, цибулю, столові буряки, сало, олію, домашні закрутки, гречку, макарони тощо), засоби гігієни (різноманітне мило, пральні порошки, зубні пасти, креми тощо), а також мінеральні води, усього назбиралось більше 20 тонн на велику вантажівку, яку надав для перевезення усього цього добра місцевий підприємець, один з фундаторів храму Ігор Бойко. «Хочу подякувати йому а також водієві Петрові Ващишину, який у суботу,

Кожен свідомий українець має за честь хоч на дещицю долучитись до доленосної боротьби за єдину Україну.

Маленькі мешканці лелечого краю ще не усвідомлюють ваги тих подій, які сколихнули світ, але знають, що доля Вітчизни в руках не мультиплікаційних суперменів, а тих, кого вони називають дідусем, татком, братиком. Це вони, мирні чоловіки мирної держави, гідно і свідомо стали на прю з чорною силою загарбників.

Нашій армії потрібні бронежи-лети і каски, захисні окуляри, ліки і продукти… А ще – щира молитва з

так співпало, що в нього день народження, відкинув свої справи, а надав перевагу громадським», -каже о.Володимир.

З іншого боку, і в цьому його поступку нічого дивного, як і сотень інших наших надбужанців, котрі зі щирою християнською лю-

благанням захистити, уберегти, не дати згинути на полі бою.

Буське районне товариство "Просвіта" ім.Т.Г.Шевченка звернулось до дітей Бущини створити своїми маленькими рученятами ангелів-охоронців і подарувати їх українським Воїнам.

Отож, 30 липня, у Міжнародний день миру, десятки діточок-бущан творили справжнє диво. їх ангелики, синьоокі, зеленоокі, кароокі, з кольоровими крильцями і квіточками, незабаром відбудуть у місця, які не назвеш раєм. Можливо, надіймось на це, вони захистять чиєсь життя…
владою й донині, бо ж війна в країні. Але після Революції Гідності прийде Революція Істини – тому Правда Переможе. Вірмо у це. І Господь нам допоможе".

Микола ІВАНЦІВ