Головна АТО В Буську відкрито та освячено центр забезпечення військових

В Буську відкрито та освячено центр забезпечення військових

22 серпня за ініціативи ГО "Обласний Автомайдан" в Буську на майдані Незалежності урочисто відкрито та освячено центр забезпечення військових, основне завдання якого – збір військової амуніції, продуктів харчування, засобів гігієни та коштів на їх закупівлю для надбужанських учасників Антитерористичної операції.

В урочистому відкритті взяли участь голова Буської райдержадміністрації Богдан Гринишин, його заступник Наталія Сервило, представники громадської організації "Обласний Автомайдан" та керівники правоохоронних структур Буського району Освятив приміщення настоятель церкви св.Апостолів Петра і Павла о.Петро Салабай, який наголосив, що в АТО, перш за все, повинні брати участь добровольці та ті, хто пройшов гарячі точки, а не молоді хлопці, які не мають необхідного досвіду. Також, за словами о.Петра, потрібно мобілізувати людей у погонах, зокрема у відставці "На фронті нехай доводять, які вони герої. А тим, хто відмовляється захищати Вітчизну – погони зняти, а пенсії забрати". Священик подарував образок святого великомученика Георгія Побідоносця та молитовник, де зібрані молитви на захист нашої країни, на захист воїнів у бою, молитви для солдатських матерів та молитви за мир, єдність і процвітання України.

"У важкий для України час, коли на Сході, на боці Української Держави воюють сотні надбужанців, ми, громадські активісти, маємо бути містком між тими, хто готовий внести необхідні пожертви, і тими, хто їх потребує на передовій", -зазначив представник ГО "Обласний Автомайдан" Петро Жукровський.

Центр працюватиме щодня з 9.00 до 18.00 год., запрошуються волонтери.

Контактні телефони: (093)9232961, (098)3110838

Інна ПАЛАМАР