Головна АТО Буський район активно підтримує своїх солдатів, які знаходяться в зоні військових дій

Буський район активно підтримує своїх солдатів, які знаходяться в зоні військових дій

З початку ведення АТО Буський район активно підтримує своїх солдатів, які знаходяться в зоні військових дій. Зокрема, за ініціативою та участю районної спілки ветеранів, пластунів, депутатів та районної газети «Воля народу» організовано акцію "Купуючи товар для себе – купи товар першої необхідно солдату, який захищає Україну".

Щодня пластуни в торгових закладах "Рукавичка" в Буську та Красному збирали пожертви від небайдужих надбужанців – хтось давав продукти, а хтось – гроші. Цю акцію підтримав і депутат обласної ради Богдан Козак, який не на одну тисячу гривень закупив продуктів та засобів гігієни. Загалом зібрали близько 500 кг харчів та понад 13 тисяч гривень, на які, за словами голови районної ради ветеранів Володимира Луженцова, придбають медустаткування, холодильник та мікрохвильову піч у пересувний госпіталь.

А 22 серпня з Бродівської вертолітної військової частини приїхали офіцери, призвані з Буського району -Роман Масик (Красне), На-зар Давидовський (Буськ) та Іван Банах (Старии Миля-тин), аби освячену отцем Андрієм Баглаєм зібрану допомогу передати нашим землякам на схід.

Інна ПАЛАМАР