Головна АТО В Буську провели доброчинну акцію зі збору коштів захисникам Вітчизни

В Буську провели доброчинну акцію зі збору коштів захисникам Вітчизни

У понеділок, 22 вересня, учні та вчителі Соколівської ЗОШ ІІІІ ступенів вдруге провели доброчинну акцію зі збору коштів захисникам Вітчизни, котрі отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО. Отримавши звістки, що Михайло Мельничук і Олег Габа лікуються у харківському та львівському госпіталях, дорослі і діти перейнялись долею своїх земляків і, не вагаючись, вирішили їм допомогти. А щоб зробити це якнайшвидше, організували благодійний ярмарок на подвір'ї школи.

Хоча погода і не зовсім сприяла  захмарилось і трохи дощило,  кожен клас виставив свої "витвори". Напередодні за допомогою батьків діти варили, смажили, пекпи, і вже наступного дня пропонували власні кулінарні шедеври один одному, вчителям та односельцям. Тут можна було посмакувати чебуреками, хотдогами, піццою і корзинками з фаршмаком, салатами "Олів'є", з капусти, канапками і пирогами, солодкими булочками, тортами, завиванцями, сирниками, печивом, желе, компотами, цукерками і дарами садів  фруктами. І усе це  за кілька гривень (платили і більше, хто скільки міг).

А ще юні соколівчани торгували на ярмарку виготовленими власноруч виробами з бісеру, бантиками із жовто блакитних стрічок, книжками з сімейної бібліотеки і навіть морськими свинками і хом'ячками. До слова, як і тиждень тому школярам вдалося досить швидко все розпродати.Та й наторгували чимало. Минулого понеділка  1138 гривень, кошти скерували пораненому Михайлові Мельничуку. Нещодавно цього мужнього захисника Вітчизни, який переніс важку операцію, разом з однокласниками у львівському госпіталі відвідала колишній класний керівник Уляна Ладика. Від неї він і довідався про дитячу акцію.

Цього тижня завдяки благодійному розпродажу вдалося отримати 1075 грн 50 коп. їх разом з тисячою гривень, яку юні волонтери зібрали у Брахівці та 530 грн від однокласників солдата, через депутата райради Василя Левка і ГО "Майдан Буського району" перевели Олегу Габі до Харкова.

Діти щиро вірять, що їхня ініціатива допоможе швидкому одужанню земляків, а директор Соколівської ЗОШ Михайло Ксьондзик радіє тісній співпраці батьків, дітей, вчителів та усієї громади та пишається тим, що їхній заклад має статус громадськоактивної школи і постійно підтверджує його.