Головна АТО У Буську відбувся благодійний ярмарок для підтримки українських воїнів

У Буську відбувся благодійний ярмарок для підтримки українських воїнів

У п’ятницю, 14 листопада, у Буській ЗОШ І–ІІІст. №1 було людно та гамірно. Проходив благодійний ярмарок. Ініціатором  проведення цього заходу стали молоді та креативні вчителі української мови та літератури Бішко Л.Я. та Цвях Л.Я. 

Учні із задоволенням торгували своїми виробами та власноруч приготовленими смаколиками.  Чого тут тільки не було? Пампушки, узвар, тістечка, канапки, рогалики, кекси, льодяники, яблука, горішки; браслети, м’які іграшки, сувеніри, картини, вироби з бісеру, тощо. Охочих торгувати і купувати теж було достатньо. Покупці та продавці були взаємоввічливими. Найактивнішими покупцями були вчителі. Кожен знайшов товар до душі. Відрадно те, що учні намагалися все розпродати, щоб отримати найбільше грошей. Отримані кошти учні планують перерахувати на потреби військових, які перебувають у зоні АТО. Кожен намагався внести свою лепту, таким способом показуючи, що нікому не байдужа доля нашої країни. Ми усі-за Мир, за єдину країну–Україну! 
Члени учнівського самоврядування дякують усім, хто долучився до  благодійного ярмарку. Ми підтримуємо наших мужніх воїнів, пишаємося ними.
Нехай Господь береже Вас від лиха і куль, а Нас усіх–від війни!
Слава українським героям ! Слава Україні!