Головна АТО У Львові депутати таки виділять кошти на будівництво житла для учасників АТО

У Львові депутати таки виділять кошти на будівництво житла для учасників АТО

1566

 Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук заявив, що його фракція невідкладно вимагає від мера винести на чергове засідання сесії питання про виділення 40 млн грн на початок будівництва першої секції житлового будинку для сімей загиблих та учасників АТО.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської організації ВО «Свобода».

«Попри гучні заяви та обіцянки, ні команда Садового, ні команда Яценюка не змогли зробити жодного кроку для забезпечення учасників АТО житлом. Ми невідкладно вимагаємо від мера негайно винести на чергове засідання сесії питання про виділення 40 млн грн на початок будівництва першої секції житлового будинку для сімей загиблих та учасників АТО. Неприпустимо, що через безвідповідальність Садового наші захисники й надалі залишаються хіба що з повними кишенями порожніх обіцянок. Закликаємо громадськість долучитися до контролю за використанням коштів чиновниками мерії», – зазначив Мельничук.

У прес-релізі нагадали, що ще 23 квітня 2015 року на сесії Львівської міськради було затверджено ухвалу про виділення земельної ділянки в районі вул. Під Голоском на будівництво багатоквартирного будинку для сімей загиблих та учасників АТО. Також було затверджено програму забезпечення та розподілу житла, яка врегульовує старт будівництва.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово стверджував, що його фракція «Самопомочі» у Верховній Раді доможеться призначення грошей на будівництво житла для учасників АТО з державного бюджету, проте за 4 місяці, крім пустих обіцянок, ніяких зрушень немає.