Головна АТО У Національній академії сухопутних військ відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації

У Національній академії сухопутних військ відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації

Напередодні новорічних свят у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації, які мають офіцерські звання, пройшли підготовку на військових кафедрах та не мають досвіду військової служби.

Упродовж декількох тижнів майже півтори сотні офіцерів, восьмеро з яких військовослужбовці-жінки, опановували необхідні теоретичні знання та практичні навички за спеціальностями: «Бойове застосування механізованих з’єднань та військових частин і підрозділів», «Бойове застосування з’єднань та військових частин і підрозділів наземної артилерії», «Морально-психологічне забезпечення діяльності військ», а також «Організація інженерного забезпечення бойових дій військ (сил)».

Особливу увагу під час навчання було приділено наданню слухачам навичок, які ґрунтуються на досвіді проведення антитерористичної операції на сході Україні. Зокрема, було проведено низку тренінгів із психологічної підготовки, експлуатації військової техніки та озброєння, управлінні підрозділами тощо.

Наприкінці курсів слухачами було успішно складено комплексний випускний іспит, за результатами якого офіцери отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.