Головна Політика Закінчився цикл семінарів із підготовки проектів місцевого розвитку на 2018 рік

Закінчився цикл семінарів із підготовки проектів місцевого розвитку на 2018 рік

Сьогодні, 29 грудня, у сесійній залі Львівської обласної ради відбувся заключний семінар щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку в Львівській області на 2018 рік, організований для належної підготовки місцевих ініціатив (відповідно до вимог умов конкурсу) та для вчасної їх реєстрації на онлайн-платформі.

На початку заходу начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Іван Собко зауважив, що учасниками конкурсу проектів місцевого розвитку можуть бути: органи самоорганізації населення; громадські організації; благодійні фонди; ініціативні групи; міські, селищні, сільські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад (ОТГ); відповідні структурні підрозділи районних державних адміністрацій та міських рад (з огляду на те, що об’єкт перебуває у спільній власності територіальних громад району).

«Умовами фінансування є: 50% – кошти обласного бюджету; 50% – залучені кошти конкурсанта (кошти місцевих бюджетів та небюджетні кошти); мінімум 5% – невід’ємна складова в залучених Конкурсантом коштах у вигляді небюджетного внеску (фінансовий внесок, нефінансовий внесок, кошти спонсорів). Загальна вартість проекту не більше – 400 тис грн, а максимальна вартість субвенції з обласного бюджету – 200 тис грн», – наголосив Іван Собко.

Також доповідач застеріг потенційних конкурсантів від подачі великої кількості заявок: «Не розпилюйтеся на кількості проектів, краще зосередитися на їх якості. Як свідчить досвід, максимум – це 3 проекти. Крім того, ми чекаємо в проектах більше креативного підходу», – сказав Іван Собко.

Підбиваючи підсумки циклу семінарів населеними пунктами області, посадовець поінформував, що сільські, селищні, міські голови, представники виконавчої влади, громадських організацій, ініціативних груп були ознайомлені з умовами конкурсу місцевого розвитку на 2018 рік, основними його нововведеннями, положеннями тощо. «Тішить, що людей зацікавили наші семінари, вони активно брали в них участь та вже подають документи на конкурс. Отож, сподіваємося на велику кількість заявок», – підкреслив Іван Собко.

Закінчився цикл семінарів із підготовки проектів місцевого розвитку на 2018 рік

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

На реалізацію проектів місцевого розвитку наступного року з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки.