Головна Цікаво 3d шпалери – сучасні технології у дизайні

3d шпалери – сучасні технології у дизайні

Завдяки сучасним технологіям вдалося створити 3d шпалери, які можна підібрати для будь-якого дизайну та інтер’єру. Такі обої мають стереоскопічний ефект: здається, що малюнок реалістичніший та більший, ніж він є насправді. Оригінальне покриття для стін допоможе візуально додати об’єму, внести родзинку навіть у скромний дизайн квартири. В інтернет-магазині Fotodecor представлений широкий вибір 3d шпалер для будь-якої кімнати.

Навігація сайту https://fotodecor.com.ua/uk/catalog/3d/ проста та зручна, за рахунок чого легко шукати потрібний товар за стилем та типом приміщення, а за допомогою фільтру зручно переглядати варіанти шпалер без інтер’єру та приклади можливого дизайну з конкретною моделлю.

Які 3d шпалери можна придбати в магазині Fotodecor

В каталозі магазину представлений широкий вибір шпалер з ефектом 3d. Серед категорій зображення з:

  • Квітами та флористичними мотивами. В розділі можна відшукати шпалери з листям, деревами, квітковими мотивами, а також макрознімки.
  • Тваринами. В категорії свійські та дикі тварини, зображення на фоні природи.
  • Природою. Фото гір, заквітчаних долин, лісів, озер та водоспадів.
  • Містами. В розділі найвідоміші локації знаменитих міст, мегаполіси, старовинні вулички.
  • Морем. В наявності зображення відомих курортів, підводного світу, затишних куточків на березі океану.
  • Космос. Неймовірні зображення планет та туманностей, вигляд Землі з космосу.
  • Вигляд з вікна. Імітація вигляду на гори, міські вулички, заміські пейзажі.
  • Абстракції. Фантастичні зображення, що допомагають створити унікальний дизайн.
  • Розширюючі простір. Завдяки унікальній технології виготовлення вдається досягти ефекту збільшення об’єму приміщення, що актуально для маленьких кімнат.

Шпалери також можна клеїти на стелю. Завдяки зображенням космосу вдасться створити ефект зоряного неба. Такий варіант ідеальний для спальні та дитячої кімнати.

3d шпалери «Карта світу»: елегантний декор для вашого приміщення

Лаконічно, вишукано, стильно — так можна прикрасити декор вітальні, кабінету, домашньої бібліотеки, використавши 3d шпалери карти світу. Серед наявних варіантів географічні, політичні, історичні, міжнародні, вінтажні і навіть карти корисних копалин. Широкий вибір кольорової гамми допоможе вибрати шпалери для різних стилістичних оформлень кімнат. Обої у вигляді карти світу будуть доречними в спальнях, дитячих, на кухні та у барах чи ресторанах.

Замовити будь-які шпалери просто тут https://fotodecor.com.ua/uk/catalog/maps/ або передзвонивши менеджеру. Є можливість купити обої стандартного розміру та за власними замірами, обрати стандартний чи латекстний друк.