Головна Цікаво Кросівки жіночі від New Balance офіційно в Україні

Кросівки жіночі від New Balance офіційно в Україні

Кросівки жіночі: чому ми обираємо New Balance?

Спорт — це запорука здорового життя, а здоров’я ваших ніг — це правильно підібрані кросівки. Звісно людині окрім комфорту і практичності хотілося б ще і виглядати ефектно, і ми знаємо, яка фірма може запропонувати все це, і навіть більше. Серед багатьох відомих брендів New Balance займає досить вагоме положення у всьому світі. Це не дивно, адже лейбл зарекомендував себе, як якісний виробник взуття і одягу, який дбайливо ставитися не тільки до виробництва своїх продуктів, але й їх розробки.

Кожна модель бренду планується з урахуванням усіх потреб власника в залежності від завдань, які він покладає на обраний виріб. У колекціях NB ви знайдете кросівки жіночі для повсякдення, бігу, тренувань, спортзалу, а також зимові черевики для теплих та комфортних прогулянок засніженими вулицями. Американська компанія була створена ще у 1906 році Вільямом Райлі. Тоді це була невеличка майстерня з виготовлення коректуючих приладів. Райлі винайшов інноваційну будову супінатора і наступні 50 років фірма продавала їх персонально кожному клієнту. Лише у 50-х новому власнику вдалося вивести бренд на національний ринок, а трохи пізніше і на світовий.

Зараз бренд є одним з найуспішніших виробників спортивного одягу у світі. Але чим він себе так зарекомендував? По перше не заважаючи на помірний цінник у виробах NB завжди використовують високоякісні матеріали натурального та штучного походження. Наприклад, повсякденна серія зазвичай відшивається з натуральної замші або шкіри. Спортивні моделі використовують матеріали на штучній основі для забезпечення швидкого відведення вологи та оптимальної вентиляції.

Для жінок важливо зазначити, що компанія також відома своїм дизайнерським відділом. Дійсно, моделі досить різноманітні починаючи від знайомої усім классики, і завершуючи лімітованими серіями у колабораціях з іншими відомими лейблами. Останньою цікавинкою у сегменті дизайнерських виробів стала лінійка 327-х. Дизайнери відворили елементи стилю кросівок 70-х при цьому додавши сучасну естетику та технологічне підґрунтя для комфортного використання. Яскраві кольори, нестандартна будова підошви, нова ергономіка – вони відмінно доповнять ваш спортивний та повсякденний гардероб. Як це їм вдалося – вирішувати вам. А переглянути доступні пропозиції з цієї колекції ви можете у офіційному магазині. Тут також у вас з’явиться можливість придбати фірмові товари останніх колекцій з доставкою у будь який регіон України. Оплатити замовлення можна карткою на сайті, або після огляду у поштовому відділенні.