Головна Цікаво Архівні аксесуари в 7Office

Архівні аксесуари в 7Office

Архівація документів – це процес, який час від часу відбувається в кожному офісі. Застарілі і здавалося б, непотрібні папери, проте колись можуть стати в нагоді. Тому замість того, щоб викидати важливі документи компанії, термін дії яких уже закінчився, краще помістити їх в архів. Для цього будуть використовуватися архівні аксесуари, такі як папки. Наша пропозиція включає великий асортимент папок, які можна переглянути тут 7office.ua/papky-faily-ta-reiestratory/. Архівування документів є простим процесом, якщо у вас є потрібні інструменти.

Ми також пропонуємо цілий ряд найнеобхідніших товарів для вашого офісу, щоб ваше перебування в ньому було комфортним. Асортимент настільки великий, що бракне часу із ним ознайомитися, але не хвилюйтесь, адже на допомогу вам прийде зручний пошук по сайту та наші досвідчені консультанти, а усе, що вам потрібно це переглянути посилання https://7office.ua/.

Папка для документів – ознаки та особливості

Папки для документів можна поділити за трьома ознаками. По-перше, це матеріал, з якого вони виготовлені. Перший вид – це картонні папки, виготовлені з щільного і жорсткого картону. Папки такого типу найчастіше мають не прозору обкладинку однорідного кольору. Друга група папок виготовлена ​​з пластмас (зазвичай PP – поліпропілен і PVC – полівінілхлорид). Такі папки легкі та гнучкі, а обкладинка складається з двох частин. Корінець і задня частина виготовлені з непрозорого барвистого матеріалу, а передня кришка прозора, що дає змогу представити вміст. Папки такого типу найчастіше описуються на спеціальному ремені, розміщеному в кишені на корінці.

Другою важливою ознакою, за якою ми можемо згрупувати робочі зошити, є тип конструкції. Перший – класична без додаткових елементів на корінці. Другий – його двійник, в якому використовуються різні типи затискного механізму. Папки з можливістю кріплення до біндерів ми поділяємо на 3 види. Найпопулярнішими є підвісні папки, які мають універсальну перфорацію на корінці, що дозволяє кріпити їх як на двокільцеву, так і на чотирьохкільцеву швидкозшивачку. Папки з гачками можна розмістити в швидкозшивачі або на спеціальних рейках. Складні файли з люверсами підходять як для розміщення в 2-х кільцевих швидкозшивачах, так і для з’єднання з архівними кліпсами.

Купити папки для документів в 7Office

В 7Office папки доступні в широкому діапазоні кольорів, починаючи від найпопулярніших білого, синього, червоного, зеленого та чорного, через жовтий, помаранчевий, сірий, темно-синій, рожевий, фіолетовий, кремовий, бежевий, бордовий і бірюзовий до прозорих і в натуральний колір картону.

У нашій пропозиції представлені папки торгових марок Axent, DELTA, Optima, ECONOMIX, Format, Buromax, Україна та багато інших. Запрошуємо Вас ознайомитися з широким асортиментом нашої продукції.