Головна Цікаво Як здобути нову професію у галузі IT за допомогою IT Step Academy

Як здобути нову професію у галузі IT за допомогою IT Step Academy

Робота у галузі IT-індустрії вважається доволі престижною та прибутковою. Навколо здобуття IT-спеціальностей існує чимало міфів. Багато хто вважає, що для навчання потрібно мати якісь спеціальні навички. Та онлайн школа IT Step Academy пропонує курси онлайн для дорослих та підлітків без попередньої підготовки. Залишити заявку на участь у навчальній програмі можна на сайті компанії.

Особливості навчання у IT Step Academy

Онлайн-школа IT Step Academy ламає стереотипи про навчання на комп’ютерні спеціальності. Компанія пропонує кілька навчальних програм, серед яких можна обрати ту, яка найбільше задовольнятиме потреби користувача. Навчання розраховане для людей від 15 років, тобто навіть школярі можуть підготуватися до вступу у виші на IT-спеціальності.

Щоб почати вчитися, необов’язково мати попередню базову освіту. Курси розраховані на студентів з різною початковою підготовкою, навіть з нульовою. Перед початком навчання не потрібно здавати жодних вступних тестів. Студент може навчатися дома онлайн або відвідувати у філії в зручний час. Серед запропонованих курсів

  • програмування;
  • маркетинг;
  • дизайн;
  • кібербезпека;
  • бізнес.

IT Step Academy працює понад двадцять років, і за цей час отримала лідерство у галузі комп’ютерної освіти. Завершивши курс, студенти отримують сертифікат. Компанія значну увагу приділяє практиці, тому складають навчальну програму та проводять уроки практикуючі професіонали. Студенти проходять практику у міжнародних компаніях Sigma, Eleks, Epam, Softserve, Nix Solutions та мають можливість працевлаштуватися там надалі.

SMM і таргетинг: опанування нових професій онлайн

Для розвитку бізнесу важливо отримувати інформацію про свою цільову аудиторію та обирати її найперспективніші сегменти. Цим займається тартеринг. Школа IT Step Academy запровадила курс smm онлайн для цілеспрямованих людей, які хочуть займатися прибутковим видом діяльності. Розроблений курс підійде кільком категоріям студентів.

Студенти вишів мають можливість отримати другу спеціальність під час навчання в університеті. ІТ-фахівці можуть пройти курс та набути нові скіли, потрібні для роботи на українському та міжнародному ринку. Інтенсив триває два тижні, заняття відбувається тричі на тиждень.

Уроки проводять у ранковий та вечірній час. За час курсу студенти вчаться створювати ефективні рекламні кампанії, писати дієві тексти, вибирати види просування реклами, які дають стовідсоткові результати. Дізнатися більше про навчальну програму можна на сайті компанії.