Головна Цікаво Бюро перекладів у Києві

Бюро перекладів у Києві

Бюро перекладів у Києві «Держпереклад» надає повний спектр послуг з перекладу документів на більше ніж 50 мов. Можливість міжнародного комерційного співробітництва, навчання за кордоном, медичного туризму, переїзду на ПМП та десятки інших питань вимагають якісного перекладу документів. І в будь-якому з цих випадків ми готові прийти вам на допомогу.

Переваги нашого бюро

Бюро перекладів «Держпереклад» — це:

  • Якісні переклади

У нас працює великий штат фахівців лінгвістичного спектру – перекладачі, коректори, редактори, літературні консультанти. І ми гарантуємо високу якість перекладу текстів, з урахуванням тематичних особливостей. Текстами юридичної, медичної, технічної тематики, освітніми документами – займаються фахівці, які володіють відповідною термінологією. Ми приймаємо в роботу замовлення будь-якої складності, в тому числі ви можете замовити нотаріальний переклад, легалізацію документів, переклад з апостилем, переклад і локалізацію вебсайтів, евалюацію дипломів тощо.

  • Мінімальні терміни отримання готового перекладу

Ми знаємо, що нерідко нашим замовникам потрібно терміново зробити переклад документів. Якщо для вас замовлення «горить», ми кинемо всі сили на його виконання в найкоротший час. Не пропустимо термін видачі та не підведемо! При цьому термінове виконання не впливає на показники якості, яка залишається незмінно високою.

  • Комфортна співпраця

Ви можете надати нам вихідний матеріал у будь-якому форматі, вибрати спосіб оплати та отримання результату (забрати переклад безпосередньо в офісі бюро перекладів у Києві, отримати кур’єром, електронною поштою тощо).

Особливості співпраці

Завдяки індивідуальному підходу та постійному вдосконаленню робочих процесів, нам вдається зберігати лідерські позиції в такому конкурентному сегменті як перекладацькі послуги. Висока якість результату, зручність і доступні ціни на переклади документів оцінили наші численні партнери.

Ми працюємо як з приватними особами, так і з представниками крупного, середнього та малого бізнесу, а також із державними та муніципальними установами, правоохоронними структурами. Якщо питання перекладу будь-якого типу: чи то довіреність або медична довідка, мануал для обладнання або художня книга – для вас актуальне, бюро «Держпереклад» у Києві, або наши філіали в інших регіонах, запрошують до співпраці!