Головна Цікаво Бізнес-ланчі в Харкові: Смачні перекушування і економія часу

Бізнес-ланчі в Харкові: Смачні перекушування і економія часу

Сучасне життя має великий ритмом. Щоб не втратити час, багато бізнесменів приносять їжу прямо в офіс. Але навіщо потрібні такі незручності, коли можна замовити бізнес-ланч з доставкою в Харкові. Спеціально розроблене для ділових людей меню, допоможе насолодитися неповторним смаком і наповнити організм корисними речовинами. Так необхідними, щоб підтримувати божевільний темп ділового життя.

Хто придумав бізнес-ланч? Історія походження перекусів на роботі

Сьогодні словосполучення «бізнес-ланч» знаходиться на слуху. Але, поширяться культура такого ділового перекусу, почалася після падіння залізної завіси. Уже в «нульових» роках багато ресторанів України, які готували їжу на винос, стали включати в меню спеціалізовані страви для перекусу на роботі. Але в Європі і США такий раціон став популярний ще в XVIII столітті.

Першим розробив меню для доставки в офіси англійська ресторатор Томас Твайнінг. Крім кави, незмінного атрибуту ділового життя Лондона, він став додавати спеціальні закуски, якими можна було вгамувати голод, не заважаючи ділових переговорів.

Другою людиною, хто стояв біля витоків бізнес-ланчів, був Джон Сендвіч. Так, саме йому ми зобов’язані оригінальної конструкції бутерброда. Граф не любив переривати карткові партії, які тривали багато годин, і придумав закуску, не бруднити руки. Він першим накрив бутерброд з індичкою другим скибочкою хліба. Сендвічі швидко увірвалися в корпоративну культуру англійської аристократії.

В Україні більшість закладів громадського харчування сьогодні пропонують комплексні обіди. Можна замовити бізнес-ланч в Харкові в ресторані LeKomora. Ознайомитися зі стравами тут можна за посиланням. Провідною на меню цього ресторану.

Особливості сучасних бізнес-ланчів

Як відомо, ланч – це час між сніданком і обідом. Тому його традиційно проводять перед полуднем. Але в країнах Східної Європи традиційно бізнес-ланчі влаштовують в обідній час. Тут все залежить від корпоративної культури кожного підприємства. Головне, щоб усім було зручно підкріпитися в зазначений час.

Бізнес-ланч може складатися з різних страв. Традиційно в нього входять три компоненти:

  • Напій. Тут неможливо уникнути англійською традицією. Тому більшість замовляє чай або кава;
  • Бутерброд. Ланч – це не обід в звичайному розумінні цього слова, а перекус. Тому сендвічі або бургери для цього підходять як не можна краще;
  • Десерт. Шматок пирога або традиційні англійські пудинги стануть відмінним доповненням до меню ланчу.
  • Доставка бізнес-ланчів в офіс

Представлені вище компоненти можуть бути замінені на все, що завгодно. Головне, щоб перекус не заважав основній роботі. Хочете замовити бізнес-ланч в центрі Харкова? Зверніться в ресторан LeKomora.

У цьому закладі надають закуски і комплексні обіди, складені з традиційних страв альпійської кухні. Великою популярністю користуються карпаччо з буряка з сирним соусом і сиром Шабцігер. Упакований в спеціальний бокс салат допоможе вгамувати голод і зручний для перекусу на роботі.

Сьогодні ланчі в Харкові користуються великою популярністю. Ресторан LeKomora знаходиться в центрі фінансової столиці України. Завдяки зручному розташуванню, різноманітному меню і доступними цінами, кожен бажаючий може недорого поласувати смачними десертами і сніданками. А якщо потрібно оформити бізнес-ланч в Харкові з доставкою, то найкраще це зробити за телефонами закладу. Навіщо витрачати час, якщо кур’єри готові принести смачні страви прямо в офіс?