Головна Цікаво Секрети красивої посмішки

Секрети красивої посмішки

Уже давно не є секретом той факт, що мало не кожна друга людина, що живе на землі, мріє про бездоганно білою усмішці. Але як же можна домогтися гарної посмішки, які заходи потрібно вживати на шляху до неї і до якого фахівця потрібно звертатися, щоб отримати бажане?

Фахівці, до яких можна звернутися і що вони можуть зробити

Найчастіше питаннями краси зубів займаються стоматологи і стоматологи-косметологи. Звичайний стоматолог може допомогти відреставрувати, зіпсовані карієсом або просто сильним тиском щелеп. Стоматолог-косметолог допоможе в тому випадку, якщо потрібно зробити зуби не тільки більш здоровими, але і зробити посмішку більш красивою і акуратною за допомогою деяких маніпуляцій і виправлень.

Про що важливо пам’ятати, бажаючи мати гарну посмішку?

Звичайно, над красою посмішки повинні працювати не тільки фахівці в цій галузі, а й сама людина, що бажає мати голлівудську посмішку. Так що ж може допомогти людині в досягненні його бажаною посмішки?

Необхідно виробляти хороші звички

Як відомо, краса зубів полягає не тільки в красі і їх рівності, а й в білизні. Звичайно, можна вибрати процедуру, призначену для відбілювання, але вона крім білизни принесе проблеми емалі, зубний біль і ін. Щоб до 20-ти років мати бездоганно білу посмішку, потрібно стежити за своїми зубами з ранніх років. Навіть за молочними зубами необхідно стежити також ретельно і дбайливо, як за корінними. Так, молочні зубки випадуть, але якщо вони будуть гнити, то їх необхідно буде видалити, а корінний зуб на місці гнилого віддаленого вже не буде рости рівно. Також корінні зуби не зможуть бути рівними, якщо ще молочні зуби будуть заходити один на одного, адже корінні завжди займають місце молочних.

Ще дбайливий догляд за корінними зубами забезпечить захист від карієсу, підвищеної чутливості, руйнування і багатьох інших хвороб і проблем. Важливо пам’ятати і про те, що якщо регулярно викурювати цигарки, пити каву і міцні чаї, а також забувати про регулярне чищення зубів, то і думати про те, що зуби будуть здоровими і білими самі по собі не варто.

Зубні протези

Якщо вже зуби і зламалися, їх довелося видалити або вони занадто криві, то їх можна зробити більш привабливими за допомогою зубних коронок. Зуб відточується, після чого служить основою для коронки, на якій вона тримається. Коронки робляться з найрізноманітніших матеріалів, але самим новим варіантом вважаються коронки, виготовлені з порцеляни й пластику. Такі коронки підбираються під колір решти зубів, тому вони найчастіше практично непомітні. Також коронки можуть мати абсолютно будь-які обриси, що дозволяє коронкам збігатися за кольором і формою з іншими зубами. Можливість робити коронки будь-якого кольору розміру і форми дозволяє їм виглядати реалістично і природно.

Виправлення кривих зубів

Якщо корінні зуби ростуть не рівно, то їх бажано виправити до 14-ти років, використовуючи дріт і скоби. Також стоматолог-косметолог може виправити ситуацію за допомогою раніше згаданих коронок. «Подовження» і «укорочення» корінних. Іноді зуби можуть бути різної довжини, що може викликати неправильний прикус і виглядати досить непривабливо. Практично будь-яка подібна проблема з довжиною зубів може бути вельми успішно виправлена. Зуби можуть трохи виправлятися і підпилюють, а також нарощуватися. Думаючи про виправлення довжини, форми або кольору власних, потрібно радитися з фахівцем, перш ніж проводити будь-які маніпуляції, щоб не мати будь-яких проблем з зубами в майбутньому.

Для чого проводиться пластика вуздечки?

Пластику вуздечки верхньої губи і мови може проводитися дорослим і дітям. Зазвичай подібні операції здійснюють в дитячому віці. Пластика вуздечки верхньої губи у дорослих проводиться в тому випадку, якщо проблема не була вирішена в дитинстві і заважає жування, провокуючи порушення в системі травлення. Пластика вуздечки губи у дорослих також необхідна при порушенні нормального росту зубів і ризику карієсу. Детальніше