Головна Цікаво Подарунки для чоловіків – чим порадувати коханого

Подарунки для чоловіків – чим порадувати коханого

З проблемою вибору подарунків однаково часто стикаються і ті, хто зовсім недавно в стосунках, і ті, хто вже довгі роки живе в одній квартирі і виховує загальний дітей. У першому випадку люди ще мало знають один про одного, а в другому – вже подарували все, що тільки можна було подарувати. Як же зробити черговий день народження (Новий рік, день святого Валентина, річницю, професійне свято – потрібне підкреслити) незабутнім?

Варіанти чоловічих подарунків

На вибір подарунка впливає час і гроші. Якщо у вас є кілька вільних тисяч гривень і всього пара днів, ви можете годинник Тіссот чоловічі купити в інтернет-магазині Вектор Д. Пошукові фільтри допоможуть конкретизувати запит, і після замовлення аксесуар поїде в будь-яку точку України. Якщо є час, але немає грошей, беріть ідеєю – в інтернеті повно майстер-класів зі створення милих подарунків, для реалізації яких потрібно тільки терпіння і мішок канцелярського приладдя. Однак якщо ви боїтеся не попасти, зверніть увагу на універсальні ідеї:

  • Чоловічий годинник. У цьому випадку все залежить від того, який стиль одягу віддає перевагу чоловік, і на яку суму ви розраховуєте. Питання походження навіть не піднімається – це повинен бути брендовий аксесуар. Наприклад, швейцарський годинник Tissot, американський виробник Fossil, італійська компанія Diesel або японські моделі Casio. Приємно, що багато моделі не проб’ють дірку в вашому бюджеті.
  • Елітний алкоголь. Навіть якщо чоловік не великий любитель випити, елітний віскі, коньяк або ром займе гідне місце в барі, адже ніколи не знаєш, хто прийде в гості. Якщо ж він, навпаки, фанат, зверніть увагу не тільки на алкоголь, але і на набір бармена, спеціальні келихи для різних напоїв, камені-куби для віскі і супутні товари.
  • Враження. У раді колекціонувати враження замість речей є частка істини. У всього в світі свій термін придатності, але ось емоції, отримані від стрибка з парашутом, дайвінгу, заняття в тирі або роупджампінга, залишаться з ним надовго.

Знайти подарунок для будь-якої людини легко – досить знати хоча б одне його захоплення. Любить готувати? Тоді дивіться в бік гаджетів для кухні. Обожнює спорт? Тоді для вас відкриті магазини з інвентарем або сертифікати на перші відвідини спортивних занять. Подобається проводити час з книгою? Пошукайте рідкісні видання його улюблених творів або томики з автографом автора.

Подарунки для чоловіків – головне, щоб з душею

Ну і не забудьте, що половина подарунка – це його упаковка. Придумайте милу й цікаву історію, додайте побажання і приємну ненав’язливу музику, створіть інтригу за допомогою щільного паперу або крафтового коробки без зазначення назви. Словом, перетворите вручення подарунка в цілий ритуал, і тоді це свято стане для вас загальним.