Головна Цікаво Чекові стрічки в 7Office

Чекові стрічки в 7Office

Касова або як її ще називають чекова стрічка – це первинний витратний матеріал для організацій, які займаються торгівлею чи громадським харчуванням. Вони застосовуються в різних принтерах: ККМ (касові апарати), POS-терміналах (платіжні термінали), банкоматах і т.д. Компанія 7Office пропонує чекові стрічки із шириною намотування 49, 57, 59 та 80 міліметрів. Переглянути асортимент товару ви можете тут. Наявні розміри підходить для будь-яких касових пристроїв та систем, оснащених термоголовками для друку.

Якщо Вам потрібні чекові стрічки для друкувальних пристроїв, ви звернулися за адресою. Відмінна якість та вигідні ціни від компанії 7Office приємно порадують Вас! А 13 000 наявного товару у нас на складах не дадуть вам можливості, пройти осторонь цього посилання.

Найвигідніше купувати касові стрічки великими партіями, завдяки чому можна отримати нижчу ціну. Таким чином, рулони для касових апаратів є основним продуктом, який пропонують багато компаній, що продають канцтовари. Касові апарати стають все більш сучасними.

Чому варто купити касові стрічки?

Для забезпечення безперебійної роботи сучасних касових апаратів необхідно купувати якісні касові стрічки. Це стосується, в тому числі термопаперу для касових апаратів. Наша продукція використовується у всіх типах пристроїв, які використовують терморулони: касовий апарат, банкомат тощо. Усе це означає, що на нашому сайті ви обов’язково знайдете потрібну вам касову стрічку. Чекові стрічки також дешевші, якщо купувати більшу кількість – зазвичай краще купувати кілька рулонів в одному замовленні, а не окремо. Для цього вам необхідно пройти простий процес здійснення замовлення.

Чому варто вибрати наші касові стрічки?

Касові стрічки є основними витратними матеріалами багатьох пристроїв, з якими практично всі роздрібні продавці та багато постачальників послуг мають справу щодня. Касовий папір, який ми пропонуємо, відрізняється високою якістю і довговічністю. Це пов’язано із надійним виробником у якого процес виробництва відбувається із дотриманням усіх необхідних процедур якості. Щільний термопапір гарантує, що відбиток не зникне з касового рулону після друку.

У нашому каталозі товарів ви знайдете широкий асортимент даного виду продукції за дуже вигідними цінами. Більше того, ми дбаємо про швидке виконання замовлення, приємне та комплексне обслуговування.

Ви знайдете все необхідне в 7Office.