Головна Цікаво З якого матеріалу виробляють бахіли – чому це важливо знати?

З якого матеріалу виробляють бахіли – чому це важливо знати?

У наш час, одноразові бахіли, можна вибрати всюди, навіть в інтернеті – в каталозі Chila. Вони використовуються багатьма закладами, основне призначення цього товару це гігієна. Взагалі, ми звикли до звичайних бахіл, які продаються в аптеках. У них навідуємо хворого в лікарні або ходимо до стоматологічного кабінету.

Проте, видів набагато більше, сфера використання дуже широка. Коли заходимо з вулиці, навіть гадки не маємо, скільки інфекції переноситься взуттям. Найголовніша задача, мінімізувати розповсюдження бактерій там, де дуже важлива стерильність та особлива гігієна. Розглянемо що таке бахіли, із чого вони виготовляються та як правильно ними користуватися:

Зараз використовуються синтетика, яку не треба ткати. Це можуть бути СРЕ, ПНД, ПВД та спандбонд. Важливо, щоб матеріал був дуже легким, зручним та не ковзав по поверхні. Вони не повинні пропускати вологу, пил, бруд. За зовнішнім виглядом бувають дуже високі, аж до коліна, які доходять тільки до щиколотки або із спеціальним захистом для пальців.

Класифікація бахіл

Зазвичай, цей виріб для нас «не помітний», просто купили, використали, викинули. Та насправді, існує декілька видів,які дуже відрізняються один від одного:

  1. Найміцнішими, вважаються ламіновані, матеріал, який використовуються у їх виготовленні має щільність сорок мкм. Він єдиний у своєму роді, який не псується протягом семи або восьми годин.
  2. Екстра дуже легкі, їх вага всього три грами. У них висока міцність, одягати можна на взуття будь-якого розміру.
  3. Ще один різновид бахіл, які мають рифлену текстуру, а їх поверхня не глянцева, а матова. Це дуже зручно, якщо підлога у приміщенні гладка та слизька. Загалом, використовують у реанімаціях та кабінетах стоматологів.
  4. Екстра плюс особливі своїми резинками, тому що їх аж цілих дві. Це гарантує дуже гарну фіксацію на щиколотках, виріб не зіслизнt із ноги.
  5. Також існують із підвищеною міцністю, щільність матеріалу, із якого його виготовляють не більше ніж тридцять дев’ять мкм.
  6. Супер міцні, їх важко пошкодити, стійкі до проколів, порізів, подряпин, не розриваються. Носяться не менше ніж п’ять годин. Цей різновид не одноразовий, після того, як знімають, вони підлягають стерилізації, для подальшого використання.
  7. Бахіли, які мають щільність від п’ятдесяти мкм, вважаються особливо міцними. Прекрасно захищають взуття від бруду та пилу до чотирьох годин. На щиколотках затягнуті двома резинками, тому не зісковзують із ноги.

Бахіли МІЦНІ (4 г/шт) купити в магазині chila.ua

Як правильно обрати бахіли

У будь-якому товарі важлива якість, тому перед купівлею виробу, зверніть увагу на деякі деталі:

  • Виріб може бути виготовлений із матеріалу вторинного перероблювання, але не більше ніж п’ятнадцять процентів, у іншому випадку, вони швидко порвуться. Натисніть пальцем на бокову стінку бахіл, якщо з’явилось пошкодження, то цей товар краще не купувати, бо він дуже низької якості.
  • Резинка, яка тримає виріб на взутті бувають машинної пайки, дві резинки запаюються паралельно одна одної. Дуже надійним вважається ручна пайка, резинка одна, суцільна, її вставляють, а потім запаюють.
  • Товщину самостійно виміряти складно, тому просто зважте, чим вище вага, тим міцніший виріб.
  • Перед тим як вибрати, ви повинні знати, як довго їх потрібно буде використовувати. Якщо не більше тридцяти хвилин, тоді підійдуть недорогі бахіли.