Головна Цікаво Чоловік схуд на 80 кілограм, а я – на 50: як перетворити...

Чоловік схуд на 80 кілограм, а я – на 50: як перетворити дієту в сімейну гру

Худнути поодинці — нудно і нецікаво. Куди краще, якщо є група підтримки! А якщо вона живе з тобою в одному будинку — так, звичайно, набагато простіше! Ось що розповіла про це наша героїня.

 

«Мені 30 років, працюю в банку. Приклад схуднення подавши мені чоловік, я дивилася-дивилася — і приєдналася, скинувши майже 50 кілограмів.

Моя історія

Зайва вага була у мене з дитинства, але в підлітковому віці почав доставляти незручності. Мама відвела мене до дієтолога, я схудла на 15 кілограмів, а однокласники розпустили чутки, що у мене анорексія.

Потім я зайнялася спортом і накачала мязи, а в 17 років познайомилася з чоловіком — і все змінилося. Ми почали ходити в ресторани і ні в чому собі не відмовляти, що позначилося на нас обох.

Перед весіллям я вирішила зайнятися собою, але схудла тільки на 12 кілограмів, які швидко повернулися назад.

Чоловікові теж не подобалася ця історія, оскільки і він страждав із-за зайвої ваги. Він першим взяв себе в руки і почав правильно харчуватися і ходити в тренажерний зал. Своєю поведінкою він мотивував і мене, так що незабаром я теж приєдналася до його програмами.

Я почала частіше готувати вдома і повернулася до спорту. Найскладнішим було враховувати не калорії як такі, а співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Я зрозуміла, як розпоряджатися цими даними, щоб продовжувати худнути і не відчувати дискомфорту.

Що я їм зараз

Сніданок: білковий коктейль з добавками.

Обід: індичка з овочами.

Перекуси: йогурт, хлібці.

Вечеря: курка або яловичина з гарніром.

Мої тренування

Я довго до цього йшла, тепер тренуюся шість разів на тиждень: два рази — вправи для ніг, два — на верхню частину тіла, два — на спину. Мені так зручно.

Чоловік скинувши 80 кілограмів і ставши набагато сильніше, мене це надихало і продовжує надихати.

Що мені допомогло

Найголовніше — перестати шукати виправдання своєї ліні. Похід за здоров ям і нормальною вагою змінив моє життя, я стала набагато розкутіше і приємніше в спілкуванні.

Ми обидва отримали багато позитивних емоцій у процесі схуднення і впевнені, що зможемо підтримувати новий образ життя багато років. Однодумці поруч — це дуже важливо!»