Головна Цікаво Чи можна майнити криптовалюту на телефоні?

Чи можна майнити криптовалюту на телефоні?

807

Телефони стали популярнішими ніж комп’ютери і звичайно ж нам стало цікаво, як заробити криптовалюту на телефоні і чи можливо це взагалі. Про це сьогодні і поговоримо. Для початку варто розуміти, що будь-який заробіток криптовалюти – це високий ризик для вашого телефону тому що хакери можуть закинути віруси або шкідливі файли, а потім їх використовувати. Тому завантажуючи програму, реєструючись на будь-якому сервісі, будьте уважні. Відразу варто розуміти, що кожен із способів майнінгу криптовалюти на телефонах буде приносити досить мало грошей. Але якщо курс біткоіна буде рости, то це стане непоганим додатковим заробітком. А якщо ні, то просто отримаєте цікавий досвід. За курсом та новинами криптовалют можете слідкувати на сайті https://letknow.news.

Перший спосіб – Bitcoin крани

Крани – це один з найбільш популярних способів заробітку біткоіну на телефоні. Є сервіси, де вам пропонують розгадати Captcha і отримати за це винагороду. Зазвичай варто чекати таймер і ви можете кожні 30-60 хвилин заходити в програму або на сайт і вам будуть нараховувати сатоши на рахунок. Однак, цей спосіб приносить дуже мало грошей. В якості додатків для Android ви можете використовувати Bitcoin-кран найпопулярніший додаток в Google Play, Freebitcoin також користується великою популярністю і Claim Free Bitcoin. Тут можливо заробити 20000 сатоши за 30-40 днів це мінімальна сума для виводу. Для iOS нам вдалося знайти лише один нормальний кран Bitcoin Free. Але тут доведеться довго накопичується сума для виводу, тому рекомендуємо не зациклюватися на додатках.

Другий спосіб – завдання для заробітку

Крім кранів можна знайти додаток по заробітку біткоін на різних завданнях. Зараз таких багато і цей напрямок набирає обертів. Як приклади є три додатки. З їх допомогою ви можете заробляти гроші, встановлюючи різні додатки. Виводити зароблену суму можна на гаманець Bitcoin або ефіріум. Storm Play Earn Free Bitcoin – даний додаток випустили на Android і тут від вас вимагається кожні 30 хвилин дивитися відео або встановлювати додаток, за що дають гроші. За тиждень можна заробити близько 1 долара, але якщо ви плануєте використовувати цей проект, то бажано запрошувати друзів, можна заробити більше. Bitcoin Kran тут також пропонують дивитися відео і збирати сатоши на рахунку. Зараз це є одним з найприбутковіших додатків для Android. Власників iOS знову обділяють і не випускають хороших програм. Мабуть політика Apple не дозволяє додати подібні додатки в магазин, тому 90% проектів існують на Android.

Третій спосіб – онлайн ігри

По суті спосіб заробітку в якості онлайн ігор можна було б віднести до категорії “кран”, де потрібно заходити в додаток щось робити і отримувати сатоши. Але через те, що багато хто любить грати на телефоні, вирішили ускладнити процес заробітку. З’явилося багато різних біткоіни ігор, де потрібно вирішувати логічні загадки, після чого дають трохи монет. Тільки ніде не сказано про те, що в цих іграх дуже багато реклами і вони тільки тиснуть на нерви. Але заради інтересу можете подивитися Bitcoin Сash. Це нескладна гра, де потрібно вирішувати головоломки. При цьому можна помилятися, адже нам все одно доступна нове життя. У додатку дуже багато реклами через що стає неприємною грати. Bitcoin World – крутимо Колесо Фортуни кожні 15 хвилин і при хороших обставинах можна непогано піднятися. Максимальний приз 1500 сатоши. Freebitcoin – тут також потрібно крутити Колесо Фортуни кожні 15 хвилин і збирати мінімалку в 20000 сатоши. Максимальний приз так само півтори тисячі за одну прокрутку. Ну і останній спосіб заробітку це майнінг на телефоні. Ходять чутки, що зараз можна купити багато потужних смартфонів за низькою ціною, які швидко окупають себе на майнінгу. Але це все профанація і ми рекомендуємо вам звернути увагу на більш серйозні способи заробітку.