Головна Цікаво Кращий вибір іграшки для аутиста

Кращий вибір іграшки для аутиста

587

В наш час кожна родина бажає бачити в своєму будинку маленьких здорових дітей. Але іноді бувають такі випадки, коли народжуються особливі діти. Діти, для яких потрібен особливий догляд. Аутизм – це хвороба, при якій пошкоджена нервова система, і організм повільно розвивається. Діти з аутизмом дуже збентежені і роздратовані, бо вони розуміють, що вони не такі, як усі. Саме тому потрібно вибирати спеціальні іграшки, що дозволять їм розвиватися правильно. Великий вибір іграшки для аутиста, дозволить батькам знайти потрібну, і разом з дитиною пізнавати навколишній світ без страху разом.

Всі знають, що коли маленька дитина плаче, його треба заспокоїти і одним із способів це дати їй якусь іграшку. Але для дітей, які страждають аутизмом потрібні особливі іграшки, які не зашкодять їхньому здоров’ю. Кожен член сім’ї в якій є дитина, яка хворіє на аутизм задають собі таке питання «Як правильно підібрати іграшку для цієї особливої ​​людини?»

Поради, які допоможуть зробити вибір правильним

  • Діти, які страждають аутизмом, можуть з легкістю себе поранити тієї ж іграшкою, тому потрібно вибирати таку, якої ця дитина не зможе зробити собі шкоди. Ця іграшка має, бити м’якою, не мати без гострих кутів, а також без всяких дрібних деталей. Тоді вона буде безпечною;
  • Також ця іграшка повинна бути розвиваючої. Вона повинна розвивати зорові і слухові якості. Тому краще щоб іграшки були в різних кольорах з різними звуками.
  • Це дозволить дитині легше сприймати навколишній світ, і без проблем до нього пристосуватися;
  • Також потрібно спостерігати за уподобаннями дитина і підпирати іграшки, які стосуються його інтересів. Якщо враховувати побажання дитини, тоді можна легше знайти правильний підхід до неї. Ці сонячні діти відрізняються своєю енергією, і позитивом, тому потрібно їм допомагати робити їх вибір самостійно;

Діти, що хворіють на аутизм, в грі трохи відрізняються від інших дітей. Вони хочуть бачити гармонію в грі. Тому можуть, наприклад, складати різнокольорові іграшки за кольором. Також вони можуть усамітнюватися грати же. Тому потрібно робити все можливе, щоб дитина аутист, був відкритим для всіх інших людей.

Головні помилки, які роблять батьки, коли купують іграшку для дітей

  • Багато з лікарів говорять, що такі діти бояться змін і тому, батьки купують майже однакові іграшки, це дуже велика помилка. Тому що дитина звикає до сталості і перестане сприймати щось нове, тому краще купувати іграшки, що відрізняються один від одного;
  • Діти бояться приміщень, де знаходиться дуже багато речей, тому не купуйте багато іграшок для них;
  • Не потрібно змушувати грати дитини з тими іграшками, з якими він не хоче, навіть якщо ви почитали, що аутистам корисно з ними грати. Це не правильно, тому що у вашої дитини смаки можуть відрізнятися.