Більшість відмовляється від покупки тренажера з двох причин. Перша – це габарити. Далеко не кожен тренажер можна вмістити в невеликій квартирі. По-друге, це вартість. Ціни брендових модифікацій завищені і доступні для одиниць.
Знайти можна тренажер, який не займе багато місця, цілком реально, у чому можна переконатися в каталогах розробників. Сьогодні в тренді знаходяться розбірні платформи, які легко зібрати і розібрати буквально за 10 хвилин. Це означає, що можна підготувати місце і час для спортивних тренувань і в той же час швидко прибрати інвентар і заховати в шафі.
Висока ціна, в тому числі не стає проблемою. Необов’язково орієнтуватися на нове обладнання. Можна подивитися б / у варіанти, які не вдарять по кишені, але будуть відповідати заводським параметрам. Для цього потрібно відвідати сайти з тематичними оголошеннями.
Чому домашній тренажер – це вигідно?
Купівля бігової доріжки, велосипеда або іншого тренажера дає наступні плюси:
- Це можливість займатися спортом щодня. Завдяки цьому можна не відмовлятися від улюбленої їжі, але підтримувати форму. Деякі платформи універсальні. Це означає, що можна вибирати різні конфігурації, режими, завдяки чому впливати на всі м’язи тіла.
- За допомогою обладнання можна економити на послугах фітнес-центрів. Брендові моделі забезпечуються цифровою панеллю і бортовим комп’ютером. Це інтерактивний помічник і тренер, який допоможе вибирати різні режими і вибудовувати власну програму для занять спортом.
- Професіонали пропонують збирати техніку, яка не буде сильно навантажувати організм. Велосипеди можна налаштувати таким чином, що вони будуть спалювати калорії, але при цьому сам користувач не буде різко втомлюватися або випробовувати підвищені навантаження, які можуть бути шкідливі для здоров’я.
- Це відмінна розвага, коли нічим зайнятися. Крім того, завдяки цьому можна підтримувати форму постійно. Короткі сесії вранці і ввечері допоможуть прийти в робочу норму і відновитися після робочого дня.
Де знайти дешеві тренажерні установки?
У цьому користувачу допоможуть сайти з оголошеннями, які розділені за категоріями. Тут можна вивчити як характеристики тренажерів, так і їх різновиди. У більшості це пропозиції по б / у обладнання, а це значить можна заощадити заздалегідь.
Вживану техніку продають такі сторони:
- Устаткування може бути представлено від приватників. Багато хто продає тренажери за непотрібністю і через те, що вони вже просто не потрібні. Інші оновлюють обладнання на більш сучасні і потужні конфігурації.
- Техніка продається від діючих фітнес-центрів. Компанія періодично оновлює інвентар та апарати. Устаткування продається з зносом не більше ніж в 50%.
- Через сайт оголошень можна знайти індивідуальних перекупників. Це дилери, які самі закуповують техніку за кордоном і перепродують в Україні по націнці. За рахунок цього можна отримати абсолютно нову техніку зі знижкою.
При виборі тренажера потрібно враховувати деякі нюанси. Перший – це обмеження. Далеко не для всіх той чи інший вид установки підійде. Тому потрібно почитати інформацію, огляди і рекомендації від тренера.
Наступний аспект – це налаштування та комплектація. Можна заплатити багато грошей і отримаєте в своє розпорядження купу металобрухту, яка нічого не дасть. Акцент краще робити на комп’ютерні установки, де можна автоматично задавати режими і вибудовувати інтерактивну систему вправ.