Головна Цікаво Де купити і як вибрати сітки ткані нержавіючі

Де купити і як вибрати сітки ткані нержавіючі

Сітки ткані нержавіючі завжди використовуються в нашому житті в різних цілях. Це і потенційний паркан або стінка вольєра, і натяжка на ліжко, і незамінна деталь деяких фільтрів на виробництві. Перед тим, як вибрати сітку, потрібно уважно вивчити всю можливу інформацію про цей виріб, щоб отримати відповідний матеріал.

Види сіток

Ткані сітки ткані нержавіючі мають свою класифікацію, на основі якої і необхідно робити вибір потрібного вироби. Сітки діляться за кількома ознаками.

  • Форма осередків. Сучасне виробництво пропонує різні форми осередків: «нульові» осередки, які використовуються як фільтри, прямокутні, квадратні (найбільш відомі).
  • Діаметр дроту. Це дуже важливий показник, який потрібно спеціально підбирати в залежності від мети використання нержавіючої сітки. Діаметр дроту може сильно варіювати, від дуже тонких (приблизно в діаметр людської волосини) до досить товстих, які використовуються для різних цілей.
  • Розміри осередків. Розміри осередків залежать від діаметра дроту і техніки плетіння. Знову ж, осередки можуть бути мікроскопічні (такі сітки використовують в різній електронній техніці), так і досить великими, щоб просунути руку крізь їх.
  • Техніка плетіння. Техніка плетіння впливає на зовнішній вигляд тканої сітки, пружність і розмір осередків, але самі техніки залежать від діаметра дроту, її матеріалу і цілі використання.

Деякі особливості тканих сіток

Крім вище зазначених характеристик сіток, є й інші, а також є моменти, які потрібно знати при замовленнях.

  • Звертайте увагу на стандарти, які прописані в технічних документах. Це допоможе перевірити характеристики купується вироби, щоб не потрапити на неякісний продукт.
  • Нержавіючі сітки зараз популярні завдяки багатьом позитивним технічними властивостями: вони стійкі до різних температур, корозії металів, навантажень і впливу лугу і кислот.
  • На ціну сітки впливають техніки плетіння, вид і якість матеріалу, який повинен відповідати ГОСТу, кількість витраченого матеріалу. Також ціна залежить від логістики, націнки, курсу валют (якщо ви замовляєте виріб з іншої країни).
  • Ціна на індивідуальні замовлення може сильно коливатися, тому в такому випадку потрібно безпосередньо обумовлювати ціну з виробником. Якщо можливо, перегляньте спочатку зразки сіток, можливо, вам і не потрібно буде робити індивідуальне замовлення.