Головна Цікаво Де купити компресор в Україні

Де купити компресор в Україні

430

ТОВ «Далгакиран компресор Україна» – один з провідних виробників компресорів та іншого обладнання на ринку України

Своє виробництво компанія починала ще 1965 року у Туреччині під брендом DALGAKIRAN. Компанія починала з невеликого виробництва, проте зараз настільки вдосконалила свою роботу та збільшила свої потужності, що виготовляє продукцію для 130 країн по всьому світу.

Компанія відкрила своє представництво в Україні, яке активно розвивається та постачається багатьом українським підприємствам. «Далгакиран компресор Україна»  https://dalgakiran.ua/ займається виготовленням наступної продукції:

  • компресове обладнання;
  • дизельні електротанції;
  • системи охолодження;
  • промислові насоси;
  • генератори кисню й азоту;
  • підготовка систем стиснення повітря.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» працює таким чином, щоб забезпечити безперебійну роботу кожного підприємства та виготовити якісне обладнання.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» настільки розвинула свої можливості, що займається не тільки виробництвом, але й наданням послуг. Компанія надає послуги з обслуговування обладнання на будь-якому підприємстві. Крім того, за останні роки компанія пропонує аудит Вашого обладнання, визначення основних проблемних моментів, розробку обладнання саме під Вашу спеціалізацію, комплексне рішення виробничих питань та багато іншого. Професійні конструктори та провідні спеціалісти завітають на Ваше підприємство, детально оглянуть Ваше обладнання, нададуть оцінку, спроектують оптимальне обладнання, виготовлять та встановлять на Ваші потужності. Після цього компанія «Далгакиран компресор Україна» може супроводжувати та підтримувати стан виготовленої продукції.

Якщо ж Ви зовсім не хочете займатися усіма деталями з встановлення обладнання, можна замовити послугу «комплексна реалізація проектів під ключ». Така послуга дозволяє повністю перекласти усі роботи на фірму-виробника. Компанія «Далгакиран компресор Україна» повністю виготовить і встановить обладнання та навчить персонал. Також спеціалісти будуть надати послуги з діагностування та усунення усіх недоліків з кожним періодом часу.

Якщо ж Ви не маєте можливості чи не впевненні, що Вам потрібне саме такий тип обладнання, «Далгакиран компресор Україна» пропоную послуги з оренди. Завжди можна взяти компресор чи насос в оренду на певний час та перевірити його роботу. Компанія працює 24/7 та надає повне гарантійне обслуговування у своїх власних сервісних центрах по Україні.