Головна Цікаво Де купити сучасні комбікорми для птахоферм

Де купити сучасні комбікорми для птахоферм

Багато фермерські підприємства в Україні займаються вирощуванням птиці з метою отримання м’яса (прибутку від його продажу) або яєць

Запорука швидкого зростання, виключення захворювань і смертності – в належному догляді за птахами. Найважливішу роль в цьому відіграє правильно обраний корм. Сучасні комбікорми мають збалансований склад: включають необхідні вітаміни, мінерали. Купити якісні корми для домашніх птахів просто на сайті торговельної мережі AVA MARKET. На сторінці https://avamarket.com.ua/ru в розділі «Товари» легко знайти і замовити необхідну продукцію.

Товари для годівлі свійської птиці від AVA MARKET

Асортимент магазину включає товари для годівлі різних видів домашньої птиці: індиків, гусей, качок, перепелів, курей. Окремо представлені корми для курей м’ясної породи і несучок. Для кожного типу корму фахівці розробили збалансований склад, що сприяє правильному розвитку і росту тварини:

  • клітковина;
  • злаки;
  • протеїни;
  • кормова зелень.

Корми випускаються у вигляді крихти або гранул. За смаковими якостями сухий комбікорм може задовольнити навіть вибагливу птицю. Компанія співпрацює зі світовими виробниками продукції для тварин Alltech, CCPA, Group, BLGG, Volac, AgroXpertus, Lastalis, Pancosma.

Перевага використання готових кормів для м’ясних порід птахів

Кома від AVA MARKET ідеальні для вирощування м’ясних порід птахів, несучок, качок і гусей. Гранули підходять для бройлерів з перших днів життя. Завдяки складу птиці отримують повний комплект вітамінів, що дозволяє їм пристосовуватися до життя в умовах мінімального простору, швидко набирати вагу і добре розвиватися. Фахівці виділяють кілька переваг використання готових комбікормів:

  • Висока засвоюваність поживних елементів.
  • Підвищення продуктивності виробництва.
  • Хороший фізичний стан поголів’я.
  • Рівномірний розвиток поголів’я.

Як вибрати і купити готові корми для птахів

Початківцям фермерам непросто самостійно вибрати максимально придатний корм для птахів, тому варто звернутися за допомогою до консультанта магазину. Клієнти можуть спілкуватися з менеджером в чаті, замовити зворотний дзвінок або зателефонувати за контактними номерами самостійно. Оплату можна здійснити безготівковим способом або готівкою при отриманні замовлення, а також в офлайн-магазинах на території країни. Доставку в регіони здійснює компанія Нова Пошта.