Головна Культура У Красненській громаді відбувся музично-поетичний фестиваль «Шевченко-фест 2021»

У Красненській громаді відбувся музично-поетичний фестиваль «Шевченко-фест 2021»

У селищі Красне провели урочисті заходи до 207-ї річниці з дня народження та 160-ої річниці від дня смерті українського поета, художника, мислителя Тараса Шевченка. 

Панахиду біля пам’ятника Тарасу Шевченку відправили отці Степан Жукровський та Юрій Толочний.

Організатори дійства творчо підійшли до вшанування пам’яті великого Кобзаря.

Так, біля пам’ятника Тарасу Шевченку у селищі Красне відділ освіти культури, молоді, розвитку туризму та спорту (кер.Христина Швед) провели музично-поетичний фестиваль «Шевченко-фест 2021» за участю творчих колективів та виконавців Народних домів смт.Красне, с.Полоничі, Задвір’я, Петричі, Куткір, Острів, Мармузовичі, Бортків, Утішків, Балучин, Скнилів, Мала Вільшанка, Острівчик-Пильний, Полтва, Русилів.

Вокальні та творчі колективи виконали безліч адаптованих та поставлених на музику поем та віршів Тараса Григоровича. Із уст артистів звучали відомі твори видатного пророка України.

Корзину квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку поклали заступник Красненського селищного голови Андрій Лащук, секретар Красненської селищної ради Світлана Дідух, керівник відділу освіти, культури молоді, розвитку туризму та спорту Христина Швед.

Ведучими святами були Ольга Мазур та Юлія Новосад.

Завершився захід спільним виконанням Гімну України.

По всіх населених пунктах Красненської громади говорили про творчість Шевченка, читали його поезію, несли квіти до пам’ятників, влаштовували цікаві тематичні виставки, заняття у закладах освіти, вечори пам’яті.