Головна Цікаво Де можливо зробити порівняння цін постачальників

Де можливо зробити порівняння цін постачальників

Кожен бізнесмен, який працює в ринкових умовах, шукає постачальників на сировину або продукцію, які можуть запропонувати кращі ціни. Коли компанія розвивається, кількість потенційних постачальників збільшуються, тому процес відбору займає багато часу і сил. Щоб вибрати дійсно кращого постачальника, потрібно порівняти всі ціни. Зазвичай це величезний каталог варіантів і товарів. Порівнювати можна кілька днів, а ціни змінюються часто. Робити це вручну в 21 столітті, це просто втрата часу і можливостей. ELBUZGROUP пропонує програму автоматичного порівняння цін постачальників.

Як це працює?

Компанія ELBUZGROUP пропонує програмне забезпечення, яке самостійно порівнює ціни постачальників і аналізує їх. Вам тільки потрібно вказати вихідні дані і програма обчислить всі переваги і недоліки. Вона не може помилитися, на відміну від звичайної людини. Ви завжди можете бути на крок попереду конкурентів і швидко реагувати на зміни цін постачальників, адже порівняння прайсів постачальників запорука успіху. Вам тільки потрібно вказати відсоток націнки, і програма сама вважатиме ціни.

Як користуватися програмою від ELBUZGROUP?

Для того, що програма порівняла ціни, потрібно діяти за таким алгоритмом:

  • Завантажити прайс постачальника №1;
  • Вказати, які колонки за що відповідають;
  • Завантажити товари з цього прайсу;
  • Поставити відсоток націнки;
  • Зробити все той же з іншими постачальниками.

Ціни на програму від ELBUZGROUP

Програма для порівняння пропозицій постачальників можна як придбати, так і брати в оренду. Звичайно, придбати її одноразово і назавжди вигідніше, адже вона окупиться за невеликий період часу, і буде приносити чистий прибуток. Ціна покупки складається 4720 $. Якщо ж Ви не можете придбати, програму можна орендувати на час. Ціна одного дня від 1,69 $. Це дуже зручно для новачків і тих, хто бажає спробувати програму в роботі. Також є безкоштовна версія програми на 14 днів. Це демо-версія, в якій можна працювати і перевірити її ефективність.

переваги програми

У сучасному бізнесі слід розуміти, що якщо Ви не використовуєте нові технології, то Ваша компанія на крок позаду своїх конкурентів. А це означає, що Ви втрачаєте потенційних клієнтів. Тому використання програм для автоматичного порівняння пропозиції постачальників зробить Вашу компанію лідером з реагування і змін на краще. Ви зможете використовувати максимум ресурсів для досягнення нових цілей і результатів.