Головна Цікаво Де виготовити і відремонтувати ключі для автомобіля

Де виготовити і відремонтувати ключі для автомобіля

118

У наш час ключі для автомобіля – це надійний засіб захисту залізного коня від злому, викрадення і т.д. Але найчастіше, найпоширенішим випадком з ключем від машини є його втрата або поломка. Звичайно, це доставляє максимальний дискомфорт водієві, адже немає ніякої можливості потрапити в своє ж транспортний средство.Особенно такі випадки неприємні, коли виробник авто не створював запасний ключ, що відразу ж веде нас до придбання нового за набагато більші гроші, ніж ви б відтворили дублікат .

Тоді вам пряма дорога до компанії Dublicator в Харкові, яка займається всім виглядом ремонту та виготовлення автомобільних ключів, а також і ключами від квартир. До слова, ключі від житла губляться і ламаються не рідше ніж автомобільні.
Чи то це наша людська незграбність, то чи випадковість, але факт залишається фактом – щорічно, число втрачають свої ключі від чого завгодно, зростає.

“Dublicator” допоможе вам створити будь-який вид автомобільного замка або ключа: смарт-ключ, чіп-ключ з центральним замком, програмування чіпа під іммобілайзер і т.д.

Все це стало можливим завдяки професіоналізму компанії в Харкові і тим фахівцям, які там працюють, адже практично щодня вони рятують людей від раптового захлопування дверей квартири, заїдання двері машини, а точніше екстрене відкриття її.

Як і будь-який великий проект, все починається з малого. Також і “Дубликатор” починав свою діяльність як непримітна компанія в 2012. З тих пір змінилося багато чого, адже збільшився не тільки загальний штат співробітників, а й покращилася технічна оснащеність, за допомогою якої вже з 2013 року виявляється великий спектр послуг з ремонту і відновленню ключів для харків’ян і не тільки.

І ось в 2020 “Дубликатор” офіційно займає лідируючі позиції на Харківському ринку компаній.

З тих пір вони движуться неухильно лише до нових висот, щоб випадки з втратою ключів від авто або квартири, не були для вас трагедією.

За що цінують “Dublicator” тисячі постійних клієнтів:

  • Оперативність виконання замовлень – немає ніяких “черг”, адже якщо замовлення надійшло сьогодні, він повинен бути виконаний в цей день. Звичайно це і специфіка діяльності компанії, тому що в більшості випадків новий ключ необхідний в терміновому порядку;
  • Швидкість і якість виконання роботи – 1 година і ви отримуєте знову функціонує ключі від автомобіля.
  • Ключ від квартири і будинки робиться за 2 хвилини, що не може не радувати, адже звернувшись сюди, знаєш що без ключів довго залишатися не доведеться;
  • Ціна – вона ніколи не була і не є високою в даній компанії, оскільки тут оцінюється праця об’єктивно, і передовий метою є вирішення проблем клієнтів з ключами.