Головна Цікаво Де подорожувати Україною

Де подорожувати Україною

Острів Джарилгач

Ви хоч на секунду замислювалися про те наскільки наша Україна прекрасна? Скільки в ній місць, які захоплюють з першої хвилини і більше ніколи не відпускають, а спогади про всіх подорожах зберігаються в нашій пам’яті і серце до кінця наших днів.

Безліч людей подорожує не тільки по світу, щоб побачити самі приголомшливі місця, але ще й по Україні, адже вона не менш прекрасна.

Дана стаття і сам портал https://tripmustgoon.com/kherson-rocks буде цікавий як завзятим мандрівникам, так і тим, хто тільки мріє відвідати цікаві місця.

Гірські краси

Почнемо ми з Херсонських гір. Неймовірне місце, яке полонить туристів своєю дикою енергетикою весь час. Дані горя мають ще й іншу назву – Станіславський Гранд-Каньйон. Саме це місце входить в список найзнаменитіших і популярних місць не тільки для жителів України, а й для іноземних громадян, які хочуть побачити чарівні місця і зробити дивовижне фото на скелях.

Наступна в списку йде Кінбурнська коса. Чарівні краси природи, чистого повітря і неймовірно чистого неба над головою. Ми рекомендуємо відвідати це місце на початку весни або влітку.

Асканія-Нова

А тепер пора перейти до Асканії-Нової. Всім відоме місце настільки популярно, що в будь-який час року кожен день зустрічає сотні людей. Це місце повністю екологічно чисте і не має вірусів. Найбільш сприятливий час для відвідування заповідника з квітня по кінець листопада. Поспішайте, можливо ви ще встигнете порадувати себе і рідних хорошим відпочинком.

острів Джарилгач

Знаменитий острів, який відомий не тільки серед українців. Неймовірне місце, про яке існує велика кількість цікавих історій і казок для дітей. Острів знайшов другу назву “Українські Мальдіви” від людей завдяки своїй чистій воді, пустому пляжу і атмосфері спокою. Зустрічайте красиві замовлення і схід сонця разом зі своєю коханою людиною. Влаштуйте собі відпочинок на березі моря. Відвідувати це місце потрібно м квітня і до жовтня. Вода ще тепла, а вітер не такий холодний.

Маяки на острові Джарилгач

І знову це неймовірне місце, яке вабить до себе туристів своєю атмосферою і красою. Популярність острів отримав саме завдяки цій зоні. Вона прекрасна для відпочинку, вечері на березі моря, а також відмінно підходить як фотозоні для знімків в Інстаграм.

Отримати більше інформації та дізнатися про всіх інших місцях ви можете на нашому сайті.