Гідронасоси широко застосовуються в промисловості. Основним завданням є перетворення крутного моменту робочого вала в тиск робочої рідини. Принцип роботи прямо протилежний роботі гидромоторов, в яких тиск рідини привід в рух робочий вал.
У сучасної гідравліки найбільш популярними є шестеренні, поршневі і пластинчасті гідронасоси.
Шестеренні гідронасоси популярні в застосуванні в системах, де тиск не перевищує 200 Бар. Незважаючи на менші технічні показники, такого собі роду насоси популярні, за рахунок своєї простоті виконання і відповідно недорогим ремонтом або заміною.
Поршневі гідронасоси діляться аксіально-поршневі і радіально-поршневі види. У свою чергу аксіально-поршневі гідронасоси мають такі підвиди, як з похилим блоком і похилим диском. Останні часто використовуються на дорожньої спец техніці.
Недоліком даних видів гідронасосів є велика чутливість до забруднень масла, дорожнеча і складна конструкція, що ускладнює ремонт в разі поломки.
Перевагою є робота при високому тиску.
Пластинчасті гідронасоси, також, як шестеренні працюють при низьких і середніх тисках (до 180-200 Бар) і діляться на одноразові і подвійні дії.
Якщо у вас є потреба купити гидронасос ви можете отримати консультацію і замовити в лідера по проектуванню і виробництву гідравлічних систем, компанії НАК. Залишити запит можна перейшовши за посиланням
Ручні гідравлічні насоси застосовуються, часто в невеликих пресах або як резервний (аварійний) насос в маслостанцій. Широке застосування такі насоси знаходять в обладнанні для СТО і різного роду майстерень.
Компанія НАК, будучи імпортером і представником багатьох світових брендів виробників гідронасосів, рекомендує звернути увагу на продукцію від Parker Hannifin, Eaton (підрозділ Wickers), Marzochi Pompe, Hydac, Bucher Hydraulics.
Також хочеться відзначити, що компанія НАК займається проектуванням і виробництвом, такого гідравлічного обладнання, як гідроциліндри, маслостанції, ущільнення і рукава високого тиску (РВД). Для оперативного виконання замовлень, компанія підтримує один з найбільших на Західній Україні складів труб і штоків, представляючи компанію Schierle (Німеччина) і комплектуючих до гідроциліндрів від компанії Eurosnodi (Італія).
У складі компанії працює професійний інженерний відділ, який розробить проект гідросистеми під ваші індивідуальні потреби.