Головна Цікаво Де зробити електроміографію (ЕМГ) верхніх та нижніх кінцівок у Києві за гарною...

Де зробити електроміографію (ЕМГ) верхніх та нижніх кінцівок у Києві за гарною ціною?

ЕМГ ​​або електроміографія – інструментальний спосіб діагностики, який визначає скорочувальну функцію м’язів, а також оцінює роботу та стан ЦНС. Під час обстеження діагностуються:

 • Функціональні порушення;
 • Органічні патології;
 • Відхилення загального характеру в роботі нервової системи.

Методика застосовується у різних медичних сферах. Найчастіше обстеження методом ЕМГ проводиться у хірургії, акушерстві, урології, травматології, неврології, офтальмологічній практиці. Загалом ЕМГ має безліч показань та мінімальний перелік протипоказань.

У чому суть та особливості проведення ЕМГ (електроміографії) верхніх та нижніх кінцівок у клініці “Аватаж” (Київ)?

Електроміографія відноситься до специфічних методів обстеження пацієнтів різних вікових груп. Суть процедури полягає у впливі низькоінтенсивних електричних імпульсів з подальшою фіксацією реакції у відповідь спеціальним апаратом. Під час проведення ЕМГ вдається оцінити такі важливі показники та параметри роботи нервової системи, як:

 1. Якість та ефективність нервових волокон імпульсів.
 2. Швидкість реакцій на вплив зовнішнього подразника.
 3. Здатність м’язів адекватно реагувати на сигнали, що надходять від нервових закінчень.

Пройти процедуру ЕМГ (електроміографія) верхніх та нижніх кінцівок після запису за посиланням https://awatage.com/ua/service/electromyography/ на найсучаснішому обладнанні експертного класу ви можете у медичному центрі “Аватаж” у Києві. Ми пропонуємо передові методи обстеження пацієнтів та максимально комфортні умови перебування у клініці. Ви можете записатися на комплексне або локальне обстеження, залежно від рекомендацій лікаря та передбачуваних порушень. У медичному центрі “Аватаж” ви можете пройти ЕМГ:

 • Лицьової області;
 • Нижні кінцівки;
 • Верхніх кінцівок.

У більшості випадків діагностика проводиться кілька разів. Перша процедура дозволяє діагностувати патології та порушення. Під час наступних обстежень вдається оцінити ефективність терапії.

Особливості проведення ЕМГ нижніх і верхніх кінцівок

Процедура передбачає використання спеціального обладнання експертного класу, яке реєструє швидкість проходження нервових імпульсів до тканин. Під час впливу на окремі ділянки тіла нервових імпульсів, у пацієнта можуть виникати незначні болючі або неприємні відчуття. Яскраво-вираженого больового синдрому не повинно бути.

Середній час проведення процедури – від 30 хвилин до однієї години. Пацієнт зручно розміщується у спеціальному кріслі у положенні сидячи, напівсидячи або лежачи. Фахівець ретельно обробляє ділянки тіла, на які електроди накладаються за допомогою антисептика. Після цього електроди закріплюються на проблемних ділянках. Спочатку апарат фіксує стан м’язів у розслабленому стані. Після цього сигнал фіксується під впливом на організм імпульсів. Усі отримані дані реєструються спеціальним медичним обладнанням та у разі потреби записуються на диск. Розшифровкою результатів діагностики завжди займається лікар. У медичному центрі “Аватаж” працюють досвідчені фахівці, які допоможуть розшифрувати дані діагностики, встановити діагноз та підібрати оптимальну схему лікування виявлених відхилень та патологій.

Чому варто пройти процедуру електроміографії у клініці “Аватаж” у Києві?

Для адекватної оцінки стану та якості роботи нервової системи людини проводиться ЕМГ. Процедура в медичному центрі “Аватаж” максимально комфортна, виконується за попереднім записом. Ми пропонуємо пацієнтам:

 1. Широкий спектр діагностичних послуг.
 2. Доступні ціни на діагностику методом ЕМГ.
 3. Консультації та допомога провідних фахівців.
 4. Відсутність черг.
 5. Максимально інформативні та точні методи діагностики порушень у роботі ЦНС.

У медичному центрі “Аватаж” є все необхідне для швидкого та практично безболісного проведення ЕМГ. Поспішайте записатися на процедуру в зручний час за наявності найменших підозр на порушення нервової системи, а також за наявності таких симптомів, як:

 • болі у верхніх та нижніх кінцівках;
 • деформації у суглобах;
 • оніміння кінцівок;
 • зниження реакції на зовнішні подразники;
 • підвищена втома в руках та ногах.