Головна Освіта «Край, що під крилом журавля»: на Стрийщині провели воркшопи для майбутніх фахівців...

«Край, що під крилом журавля»: на Стрийщині провели воркшопи для майбутніх фахівців туристичної галузі

З нагоди Всесвітнього дня туризму на Стрийщині провели серію воркшопів, під час яких презентують інклюзивно-промоційний альманах «Край, що під крилом журавля».

Ініціативу організували сектор культури Стрийської РВА у співпраці з ГО «Туристичний Інформаційний Центр СТРИЙ».

Два дні поспіль презентували туристичний продукт для студентів спеціальності «Туризм» у Стрийському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування та ДНЗ «Вище професійне училище №8 м. Стрия».

Слід зазначити, що альманах видано з нагоди 30-ої річниці незалежності України та 345-ої річниці битви під Журавном і підписання Журавнівського перемир’я.

«Візією інклюзивно-промоційного альманаху «Край, що під крилом журавля» є популяризація історично-культурних цінностей нашого краю та цікавих туристичних локацій культурної спадщини на території трьох територіальних громад району – Журавненської, Гніздичівської та Жидачівської.

Фішкою цього видання є комбінований друк двома видами шрифту- плоским шрифтом (українською і польською мовами) для зрячих і шрифтом Брайля для незрячих людей, а ще наповненість альманаху світлинами та аудіо гідом, що додадуть яскравості у відчуттях на дотик і на слух», – розповідає завідувачка сектору культури Стрийської РВА Іванна Шимків.

Видання опублікували за сприяння Стрийської районної державної адміністрації, Стрийської районної ради, Гніздичівської ТГ, ГО «Стрийської організації Генерації успішної дії», ГО «Рада Реформ», ГО «Центр Просвітництва Ініціативи Підприємництва ім. Миколая Рея польської громади Львівщини», ГО «Центр ім. Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия», ГО Туристично Інформаційного Центру (ТІЦ Стрий) та Молодіжної ради Стрийщини.