Головна Цікаво Для гарного здоров’я свого вихованця потрібно вибирати якісний корм

Для гарного здоров’я свого вихованця потрібно вибирати якісний корм

Якщо Ви хочете, щоб у вашого вихованця був хороший імунітет, потрібно стежити за його харчуванням. Для цього потрібно вибирати спеціальні корми, які мають в своєму складі вітаміни, мінерали та імуностимулятори.

Одним з кращих брендів кормів для тварин в світі визнано торговельну марку Brit. Компанія VAFO PRAHA s.r.o була заснована ще в 1994 році і починала своє виробництво з здорового харчування. Все починалося з трьох ліній виробництва. Однак компанія набрала таких обертів виробництва, що відкрила 3 ​​великих заводів. Продукція під торговою маркою Brit експортується по всьому світу, більш ніж в 55 країн. У 2016 році бренд Brit визнана кращою компанією Чехії.

Корми Brit позиціонують себе на ринку, як корми здорового харчування для домашніх улюбленців. Для виробництва використовують тільки натуральні інгредієнти і асортимент тільки збільшується. Бренд Brit отримав чимало різних нагород, навіть світову премію Global Pets. Вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами якості.

Для собак торгова марка Brit пропонує три види кормів:

  • Brit Premium – сухі корми преміум класу, для всіх собак, незалежно від віку. Також в цей тип кормів входять консерви і ковбаски. Вся продукція на 95% складається з м’яса.
    • Brit Care – лінійка суперпреміум класу, вийшла в 2015 році і представила різні види кормів в залежності від віку собаки. Також пропонується додаткова серія для собак зі специфічними можливостями.
    • Brit Carnilove – особливий вид корму, в якому немає картоплі і зернових культур. У складі тільки м’ясо і риба, які харчувалися тільки в природних умовах.

Корм Brit не продають в звичайних массмаркет. Його можна купити на сайті інтернет-магазину PetsLike. Тут можна вибрати будь-який варіант корми: для самих маленьких цуценят, дорослих собак, собак з ослабленим імунітетом старше собак і для дуже великих порід. Можна купити корм різним обсягом від 1 кг до 15кг. Ціни відрізняються по класу корми: преміум – дешевше (від 91,34грн / кг), суперпреміум – дорожче (149,65грн / кг). Консультанти магазину завжди раді допомогти Вам у виборі корму для Вашого улюбленця. На сайті магазина діє дисконтна карта для зареєстрованих користувачів. Доставка здійснюється по всій Україні.

Якщо Ви дбаєте про здоров’я Вашого улюбленця, корми компанії Brit допоможуть Вам у цьому. Завдяки імуностимулятори в складі продукту, Ваш організм Вашого улюбленця буде стійким до хвороб.