Головна Цікаво Доставка очищеної води від ТМ «Здорова вода»

Доставка очищеної води від ТМ «Здорова вода»

Українці все частіше користуються послугою з доставки питної води додому та в офіси. Це швидко, якісно та дешевше, аніж купувати воду в пляшках у магазині.

Проте потрібно знайти надійного постачальника, який може надати гарантію якості своєї продукції. Торгова марка «Здорова вода» пропонує доставку питної води у Львові на сайті https://zdorovavoda.lviv.ua. Замовити послугу можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Чим особлива «Здорова вода»

Жителі великих міст стикаються з проблемою нестачі якісної питної води. Водопровідні системи зношені, і не можуть надати рідину, що відповідає санітарним нормам. Часто господині бачать вапняний та іржавий наліт на посуді від такої води. Готувати з неї та пити не рекомендовано. Компанія «Здорова вода» пропонує доставку води, яка за якістю прирівнюється до талої. Вона кришталево чиста та приносить людині виключно користь. Її можна вживати без попередньої обробки та використовувати для приготування дитячого харчування.

Щоденне вживання чистої води чинить такий вплив на організм:

  • Покращує обмін речовин.
  • Нормалізує роботу серцево-судинної системи.
  • Виводить шлаки з організму.
  • Покращує стан шкіри.
  • Надає сил та бадьорості.

«Здорова вода» ідеальна, щоб пити її щодня. Вона не утворює вапняного осаду на посуді.

Які технології застосовують у виробництві води

У процесі виробництва вода проходить багато ступенів очистки. Спочатку з неї усувають грубі механічні домішки, пісок, часточки бруду за допомогою фільтру у 20 мікрон. Наступний етап очищення відбувається з допомогою використання мультимедійного фільтру. Він усуває з рідини сполуки хлору, таніну, окислене залізо та інші небезпечні компоненти. У процесі виробництва використовується пом’якшення води. За його допомогою значно зменшують вміст важких солей, які призводять до сечокам’яної хвороби.

Фільтр тонкої очистки у 5 мікрон видаляє найдрібніші механічні домішки. Кокосовий фільтр робить рідину чистішою та кориснішою. Використання системи зворотного осмосу дозволяє усунути хвороботворні бактерії та навіть віруси. Після такого процесу вода має найвищий ступінь очищення. На наступному етапі відбувається ремінералізація рідини. ЇЇ насичують корисними мінералами у відповідному дозуванні. На останній стадії очищення воду обробляють під ультрафіолетовими променями, щоб повністю її знезаразити.

Замовити доставку води можна щодня з 9.00 до 20.00 год. Доставка відбувається у всі дні, крім неділі. Послуга безкоштовна по Львову.