Головна Економіка На Львівщині обласні програми виконані на 67%

На Львівщині обласні програми виконані на 67%

Станом на початок листопада обласні цільові програми, фінансування яких цього року здійснюється з обласного бюджету, виконані на 66,9%. У відповідному періоді  2020 року рівень виконання становив 47,8%, у 2019-му – 61,2%.

Про це розповів під час сесійного засідання директор департаменту  економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.

Серед програм, які мають найвищий відсоток виконання – це  обласна цільова програма розвитку лісового господарства Львівської області, Програма надання житлових кредитів окремим категорім громадян, Комплексна програма підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області, Розвитку мережі й утримання автомобільних доріг,Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні,  Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області, Розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

Програми з нижчим наразі рівнем виконання: Програма сприяння інноваційному та науково-технологічному  розвитку, Програма розвитку освіти Львівської області, Комплексна програма регіонального розвитку Львівщини, Програма підвищення енергоефективності, енергозбереження, Програма «Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області».

Нагадаємо, у 2021 році в області реалізують 26 обласних цільових програм. На реалізацію заходів програм з обласного бюджету було передбачено 1 млрд 510 млн грн.