Головна Цікаво Диван як прикраса кімнати

Диван як прикраса кімнати

Диван це універсальний предмет для прикраси будь-якої кімнати. Так як відтінок є нейтральним, з ним можна поєднувати практично будь-який колір. Для початку необхідно визначитися з кімнатою, в якій буде стояти диван. Вітальня вимагає підібрати безліч різних кольорів і аксесуарів, якщо порівнювати з кабінетом або спальнею. Ви можете використовувати нейтральні відтінки, щоб диван вписувався в простір. Створити контраст допоможуть яскраві кольори.

Розвага або затишне місце

Кімната для спілкування та розваг повинна бути затишною, гостинною та енергійною. Палітра кольорів повинна включати теплі відтінки, такі як червоний, помаранчевий або жовтий. Кабінет створений для навчання і роботи, в спальні людина спить і відпочиває, тому перевагу варто віддати холодним квітам, таким як синій і зелений. Вони допомагають створити спокійну і утихомирену атмосферу для необхідної концентрації та відпочинку. Колір може стати як стати акцентом, так і зіграти важливу роль в загальній схемі прикраси.

нейтральні відтінки

Нейтральні кольори, такі як кремовий, бежевий, жовто-коричневий, білий, коричневий і сірий, роблять простір цікавіше, складніше і просторіше. Створіть фон для кутового дивана кремового кольору, пофарбувавши стіни в більш темний відтінок. Додайте текстуру, вибравши дерев’яний приставний столик, плетений стілець або білий килим з довгим ворсом. Повісьте на стінах картини сірих відтінків. Рамки для них підберіть в чорному кольорі, щоб вийшов контраст. Покладіть жовто-коричневе або коричневе покривало на диван разом з подушками нейтральних тонів. Для створення яскравості можна вибрати їх оранжевого, червоного або синього кольору. Поставте кілька рослин на тумбочку або підлогу, щоб завершити інтер’єр.

колір

Якщо ви хочете виділити диван кремового кольору, зробіть яскравими стіни. Ще одним варіантом стане додавання великої кількості акцентів. Додаткові кольори створюють особливо приємне і динамічне поєднання. Блакитні стіни і помаранчеві подушки допоможуть привернути увагу до дивану. Комплементарні кольори створюють в кімнаті гармонію. Подумайте про додавання деяких поєднань, таких як жовтий і фіолетовий, червоний і зелений або синій і помаранчевий.

інші аспекти

Якщо диван стоїть у вітальні, вам необхідно вибрати додаткові крісла. Не варто намагатися підібрати кремові предмети. Зверніть увагу на крісла сміливих квітів, таких як золотий або червоний. Те ж саме вірно для вашої спальні або кабінету. Темний стіл хороший контрастує з диваном. Різнобарвне ковдру на ліжку акцентує увагу на кремовому дивані. Іншим підходом до прикраси кімнати стане використання кольору, присутнього в килимі або візерунку. Додайте кольору за допомогою подушок, ковдр, ваз і навіть книг.