Головна Цікаво EU4Culture оголошує грантовий конкурс для нестоличних міст

EU4Culture оголошує грантовий конкурс для нестоличних міст

EU4Culture оголошує перший конкурс заявок на тему: «Підтримка міст регіону Східного партнерства у підготовці Стратегій розвитку культури». Конкурс заявок має на меті допомогти містам у п’яти країнах Східного партнерства – Азербайджані, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Україні – розробити та реалізувати Стратегію розвитку культури.

Першим кроком у процесі стане відбір п’яти міст у кожній з країн, які далі змагатимуться за фінансову підтримку розробки своєї Стратегії розвитку культури.

Хто може подаватися:

Нестоличні міста з п’яти країн регіону Східного партнерства, тобто Азербайджану, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України, можуть брати участь у цьому конкурсі заявок.

Фази подачі заявки та доступне фінансування:

– Конкурс заявок (Концептуальна записка) – міста, що відповідають критеріям участі, надають концептуальну записку з описом свого міста.
– Конкурс заявок (Повна заявка) – з кожної країни обрано до п’яти міст, що подали концептуальну записку. Обрані заявники отримають до 1000 євро для підготовки своєї заявки.
– Розробка Стратегії розвитку культури – для підготовки Стратегії розвитку культури з кожної країни буде запрошено до трьох міст, які подали повну заявку. – Обрані міста отримають грант у розмірі до 30 000 євро на створення своєї Стратегії.
– Реалізація – з кожної країні буде обрано одне місто, яке отримає грант у розмірі до 300 000 євро для реалізації своєї Стратегії розвитку культури.

Як подати заявку?

Запрошують заявників зареєструватися та подати свої пропозиції через офіційний портал Goethe-Institute: Платформа Goethe-Institut для подання заявок (GAP).

Наразі для першого етапу необхідно подати тільки концептуальну записку. Заявку можна заповнити англійською або українською.

За детальнішою інформацією можна звертатися до Дар’ї Москалевич, проєктної координаторки в Україні: Daria.Moskalevych@goethe.de

Кінцевий термін подання концептуальних записок – 30 червня 2021 року.