Головна Право Протягом вихідних поліцейські Львівщини розшукали двох зниклих літніх жінок

Протягом вихідних поліцейські Львівщини розшукали двох зниклих літніх жінок

Правоохоронці застерігають: у разі зникнення ваших родичів, особливо якщо це літня людина, негайно телефонуйте на лінію 102. Важлива кожна хвилина!

Так, сьогодні, 31 травня, близько першої ночі, до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Дрогобицького району про те, що її 82-річна матір напередодні вийшла з дому і не повернулася.

До пошуків літньої жінки були задіяні  співробітники усіх служб Дрогобицького районного відділу поліції. За кілька годин безвісно зниклу літню жінку розшукали у лісі, живу та неушкоджену. Жодних протиправних дій щодо неї скоєно не було.

Як встановили правоохоронці, пенсіонерка пішла в ліс та заблукала, довго не могла знайти дорогу додому, була знесилена і втомлена. Впевнившись, що жінка не потребує спеціалізованої медичної допомоги, правоохоронці доправили її додому.

Крім того, 28 травня до поліції звернулася мешканка міста Кам’янко-Бузька, яка повідомила, що кілька годин тому її 70-річна мати пішла з хати у невідомому напрямку і не повернулася.

На пошуки безвісно зниклої пенсіонерки був піднятий весь особливий склад відділенні поліції №1 та відділу поліції №5 Львівського районного управління поліції. Крім того, долучилися односельчани та інші небайдужі громадяни. 29 травня, близько 19.30, правоохоронці встановили місцеперебування розшукуваної жінки. Вона жива та неушкоджена. Донька подякувала поліцейським та всім небайдужим, хто долучився до пошуків її матері.

Протягом вихідних поліцейські Львівщини розшукали двох зниклих літніх жінок

Відділ комунікації поліції Львівської області