Головна Цікаво Фальцева покрівля – подробиці про матеріал та тонкість вибору

Фальцева покрівля – подробиці про матеріал та тонкість вибору

Компанія АКМ пропонує купити фальцеву покрівлю тут від найкращих європейських та вітчизняних виробників. В асортименті представлені вироби різної товщини, кольору, сполуки, фактури покриття листів. Металева покрівля є актуальним у всі часи вибір даху.

Основні характеристики

Дах важливий конструктивний елемент будинку – фальцева покрівля ідеальний вибір для тих, кому необхідне поєднання міцності, довговічності, герметичності та привабливого вигляду. Матеріал є довгими металевими листами, виготовленими прокатним способом. Листи звуться картин, в єдине полотно їх складають за допомогою фальця.

Основними характеристиками матеріалу фальцева покрівля, купити яку пропонує компанія АКМ є:

  • Матеріал виготовлення метал – сталь, оцинкована сталь;
  • Спосіб нанесення фарбового покриття – напилення;
  • Вигляд профілю – довгі прямокутні картини;
  • Спосіб з’єднання – фальц, клікфальц.

Металевий дах з фальцевим з’єднанням залишається затребуваним через міцність, простоту, а також високу стійкість до проникнення вологи. Вперше такий спосіб крити металеві дахи з’явився в Європі, який потім поширився світом.

Фальцева покрівля – способи монтажу

Технологія монтажу складається з декількох традиційних етапів – зведення кроквяної конструкції, пристрій решетування, кріплення листів профілю. Додаткові металовироби та клямери, за допомогою яких кріпиться фальцева покрівля, можна купити на сайті компанії АКМ.

Види замкових систем:

  • Одинарний фальц – з одним згином краю картини;
  • Подвійний фальц – із двома згинами краю картини;
  • Клікфальц – замок із вже готовою клямкою.

За орієнтуванням шва монтаж поділяються на лежачий і стоячий. Лежачий шов розташовується горизонтально, його застосовують при укладанні картин поперек кроквяної конструкції. Вертикальний шов застосовують при поздовжньому розташуванні картин. Клікфальц можна купити тільки з вертикальними замками для поздовжнього розташування профілю.

Одинарний фальц-шов

При поперечному розташуванні листів використовують одинарний фальц, загин якого становить один виток. Для поздовжнього розташування використовують одинарний стоячий шов, з кріпленням на клямери. Важливо пам’ятати, що при розрахунку площі враховують корисну ширину, якою володіє покрівля фальцева, ціна за м2 матеріалу зазвичай представлена ​​за повну ширину.

Подвійний фальц-шов

При поперечному розташуванні профілю подвійний фальц-шов має два витки. Особливістю кріплення подвійного вертикального фальця стає додаткова стрічка для ущільнення та можливість використання рейки для більш міцного з’єднання. Тому, перед тим як купити фальцеву покрівлю, варто вирішити який буде використаний спосіб монтажу. Це дозволить заздалегідь підготувати усі необхідні матеріали.

Клікфальц

Система клікфальц, що самостійно замикається, купити яку можна для поздовжнього розташування картин, не вимагає додаткових сполучних елементів. По краях профілю вже розташований замок, для нього не потрібно використовувати стрічку ущільнювача, рейки і саморізи. Укладені поруч листи з’єднують краями і закріплюють натисканням.

Даний вид покрівлі має високу пожежну безпеку, головна перевага, що гладка фальцева покрівля, ціна за м2 якої при загальному підрахунку витрат володіє привабливою вартістю, дає можливість забезпечити для будинку високий рівень гідроізоляції, довговічності та безпеки.