Головна Цікаво GLORIA ROMANA – інтернет-магазин одягу розмірів plus size

GLORIA ROMANA – інтернет-магазин одягу розмірів plus size

220

При створенні моделей одягу, більшість дизайнерів створюють моделі для струнких дівчат і жінок. Вони викроїв фасони для ідеальних параметрів. Однак всі ми знаємо, що нічого ідеального не існує. Тому коли жінки міряють такий одяг, виглядають непривабливо і навіть смішно. Вони засмучуються і все рідше заходять магазин. Насправді проблема зовсім не в фігурі.

Кожна жінка прекрасна по своєму, просто потрібно правильно підбирати одяг. Якщо у Вас пишні форми, не варто вибирати «магазини для підлітків», а знайти для себе магазин з розмірної сіткою plus size, такий як GLORIA ROMANA.

Чому варто вибрати для покупок інтернет-магазин GLORIA ROMANA?

Перш за все, слід зазначити, що всі моделі одягу, представлені в інтернет-магазині GLORIA ROMANA – продукти українського виробництва, які виготовляються на фабриці спеціально для розмірів plus size. І це дуже важливо. Якщо Ви думаєте, що таке виробництво ніяк не відрізняється від звичайного, Ви дуже помиляєтеся.

При пошитті одягу plus size дизайнери GLORIA ROMANA враховують такі моменти:

  • Для моделей plus size використовують тільки високоякісні тканини, адже дешеві будуть підкреслювати всі недоліки фігури.
  • Дизайнери розробляють тільки такі лекала, які будуть приховувати недоліки фігури і виділяти всі плюси фігури.
  • Одяг виглядає на фігурі ідеально завдяки спеціальному крою і використанні складок, поясів, подовжених моделей і багато інших прихованих деталей.
  • Асортимент магазину GLORIA ROMANA і приємні умови покупки

Існує стереотип, що різноманітність моделей plus size дуже мало, і вибрати собі гардероб дуже непросто. Це зовсім не так. GLORIA ROMANA пропонує великий асортимент одягу для будь-якого сезону і пори року. В інтернет-магазині можна придбати верхній одяг, повсякденний (штани, сукні, спідниці, гольфи, блузи, футболки та інше) і навіть святковий. На сайті магазина представлені всі фото і ціни. Українська фабрика розробляє для інтернет-магазину GLORIA ROMANA тільки актуальні моделі за останніми модними тенденціями. А завдяки тому, що товар українського виробництва, можна створити свій ідеальний образ за низькою ціною.

Ще інтернет-магазин приємно здивує Вас консультаціями по телефону. Менеджери допоможуть підібрати Вам як святкову сукню, так і повсякденний образ відповідно до Вашої розмірної сіткою. Вони подбають про те, щоб весь одяг підійшла ідеально.